Sleduj nás

Whyte: Doufám, že teď WBC nařídí Furymu povinnou obhajobu. Už přede mnou utíká dost dlouho!

Whyte: Doufám, že teď WBC nařídí Furymu povinnou obhajobu. Už přede mnou utíká dost dlouho!
Sice to ještě není oficiálně potvrzeno, ale co nevidět by měla federace WBC určit za povinného vyzyvatele vítěze bitvy Dillian Whyte vs. Otto Wallin.


Organizace byla zabrzděna už dost dlouho. Ať už to byla pandemie koronaviru nebo trilogie Furyho s Wilderem, ostatní borci mohli jen nečinně přihlížet tomu, jak všechny žebříčky stojí a oni se nehnou.

Teď je přeci jen obzor poněkud jasnější. Tyson Fury přemohl Wildera i v trilogii, tudíž je právoplatným šampionem, který má již všechny své dluhy vůči alabamskému boxerovi splacené.

Horší je, že Joshuu nyní čeká odveta s Usykem, což hraje do noty čekajícímu Whyteovi, jenž věří, že na konci října přemůže Wallina a Fury tak bude volný na zápas s ním.

„Doufám, že teď WBC konečně uzná mou pozici právoplatného vyzyvatele. Podobně jako Wilder, i Fury přede mnou utíká už dost dlouho, je na čase plnit si své povinnosti,“ řekl Whyte pro Sky Sports.


„Tohle je masivní fight dvou Britů, snad si to všichni uvědomují a co nevidět se to uskuteční. Jiná možnost pro Tyosona v tuto chvíli ani nedává smysl,“ přidal.

Další články