Sleduj nás

Box Jake Paul vs. Mike Tyson, datum 20.7.2024 - informace

Box Jake Paul vs. Mike Tyson, datum 20.7.2024 - informaceFOTO: TOP RANK

V poslední době se stále více v bojových sportech skloňuje jméno Jake Paul. Kdo to je? Jake Paul je americký Youtuber, herec a nyní už i profesionální boxer.

Nejvíce se proslavil aplikací Vine, kde točil krátká videa. Následně hrál v seriálech a jeho kontroverzní názory ho vystřelily mezi americkou smetánku. Jeho bratr je Logan Paul, taktéž celebrita a Youtuber.

Jake si ale našel zálibu v boxu, kde se mu zatím vede. Pamatujte si datum 17.4.2021, kdy bojoval s Benem Askrenem v boxu a připsal si jednoznačnou výhru. Ben Askren byl sice v UFC, ale zaměřoval se především na MMA. Box pak nikdy nebyl jeho silnou stránkou. Bude zajímavé sledovat, jak si nyní povede.


Výsledky a statistiky boxera Jakeho Paula naleznete zde.

Datum Soupeř Výsledek
2024.07.20 Mike Tyson
2024.03.02 Ryan Bourland Výhra KO
2023.12.15 Andre August Výhra R1
2023.08.05 Nate Diaz Výhra na body
2023.02.26 Tommy Fury Prohra
2022.10.29 Anderson Silva Výhra na body
2022.08.06 Tyron Woodley Výhra R6
2022.08.06 Tyron Woodley Výhra na body
2021.12.18 Ben Askren Výhra R1
2021.12.18 Nate Robinson Výhra KO

Jake Paul - životopis, práce, Instagram, peníze

Jake Paul se narodil 17. ledna 1997 v Clevelandu a vyrůstal společně se svým bratrem Loganem. Bratři začali točit krátká videa prostřednictvím aplikace Vine, kde měli miliony sledujících a dvě miliardy přehrání.


To jim zajistilo královské mění a v dnešní době vůbec nemusí řešit peníze ani majetek. Slavný Youtuber si také zahrál v několika amerických seriálech.

Jake se ale také zaměřuje na hudbu a v roce 2020 vytvořil videoklip Fresh Outta London, který má nyní 25 milionu zhlédnutí. Jeho tvoru můžete posoudit sami.


Jak ještě vydělává? Ani na sociální síti Instagram není pozadu. Jeho statusy sleduje patnáct milionu fanoušků, což mu zajištuje další příjmy a vydělané peníze se pohybují v milionech dolaru.

Jon Marianek, spolupráce s Čechem

Zajímavostí je, že Jake spolupracuje s Čechem žijícím v USA. Jon Marianek se odstěhoval do Ameriky a nyní slouží populárnímu Youtuberovi. Je placen jako střihač videí a vydělává slušné peníze. Nedávno dokonce vyzval na zápas českého rapera Ektora, nic z toho ale nebylo.


Bratři Jake a Logan Paul si oblíbili box

Jake Paul a jeho bratr si doslova oblíbili nový sport. Tím je box a poprvé se mladičký Youtuber podíval do ringu v roce 2020 na Floridě, kdy mu čelil AnEsonGib, taktéž Youtuber. S tím si ale Jake hladce poradil už v prvním kole.

Následovala další bitva, tentokrát proti profesionálnímu basketbalovému hráči. Los Angeles doslova žilo boxerským duelem. Nate Robinson byl sice úspěšnější než jeho kolega z předchozího zápasu, i tak ale padl už ve druhém kole.

17.4.2021 se utkal Paul s legendou UFC Benem Askrenem. Youtuber byl zde favoritem, protože bývalého zápasníka trápilo zranění a samotnému boxu se příliš nikdy moc nevěnoval.

Veřejnost si však nechce prohru Bena Askrena připustit a na jeho vítezství vsadil i šéf samotného UFC Dana White jeden milion dolaru. Paul následně vsadil rovnou dva miliony dolarů na svou výhru a několikrát vydal prohlášení, že si tímto zařídil maximální motivaci. Peníze z prodaných live přenosů PPV sahaly opět do milionových částek.

Po vítězné bitvě proti Benovi Askrenovi měl stát proti Jakeovi boxer Tommy Fury, bratr legendárního Tysona Furyho. Ten však svou účast 14 dní před zápasem zrušil, a tak došlo na odvetu s Tyronem Woodleyem. Toho už jednou v minulosti porazil. I podruhé si s ním Jake Paul poradil. V nedávné době vyzval například i Conora McGregora.

Box zápas Jake Paul – Mike Tyson, datum

V březnu 2024 vyšla zpráva, že se můžeme těšit na zápas Jake Paul vs. Mike Tyson. Datum je 20.7.2024 a místo AT&T stadion v Texasu. Aktuální novinky o tomto duelu můžete sledovat zde.


Další články