Sleduj nás

Youtuber Jake Paul: vek, životopis, práce, peníze, majetek, box, zápasy a Instagram


Sledovat zápasy Jakea paula žive
V poslední dobe se stále více v bojových sportech sklonuje jméno Jake Paul. Kdo to je? Jake Paul je americký Youtuber, herec a nyní už i profesionální boxer.

Nejvíce se proslavil aplikací Vine, kde tocil krátká videa. Následne hrál v seriálech a jeho kontroverzní názory ho vystrelily mezi americkou smetánku. Jeho bratr je Logan Paul, taktéž celebrita a Youtuber.

Jake si ale našel zálibu v boxu, kde se mu zatím vede. Dne 17.4.2021 bojuje s Benem Askrenem a v tomto duelu je prekvapive favoritem. Ben Askren byl sice v UFC, ale zameroval se predevším na MMA a box nikdy nebyl jeho silnou stránkou. Bude zajímavé sledovat, jak si nyní povede.

jake paul box
Jake Paul - životopis, práce, Instagram, peníze
Jake Paul se narodil 17. ledna 1997 v Clevelandu a vyrustal spolecne se svým bratrem Loganem. Bratri zacali tocit krátká videa prostrednictvím aplikace Vine, kde meli miliony sledujících a dve miliardy prehrání.

To jim zajistilo královské mení a v dnešní dobe vubec nemusí rešit peníze ani majetek. Slavný Youtuber si také zahrál v nekolika amerických seriálech.

Jake se ale také zameruje na hudbu a v roce 2020 vytvoril videoklip Fresh Outta London, který má nyní 25 milionu zhlédnutí. Jeho tvoru mužete posoudit sami.

Jak ješte vydelává? Ani na sociální síti Instagram není pozadu. Jeho statusy sleduje patnáct milionu fanoušku, což mu zajištuje další príjmy a vydelané peníze se pohybují v milionech dolaru.

Jon Marianek, spolupráce s Cechem
Zajímavostí je, že Jake spolupracuje s Cechem žijícím v USA. Jon Marianek se odstehoval do Ameriky a nyní slouží populárnímu Youtuberovi. Je placen jako strihac videí a vydelává slušné peníze. Nedávno dokonce vyzval na zápas ceského rapera Ektora. 

Bratri Jake a Logan Paul si oblíbili box
Jake Paul a jeho bratr si doslova oblíbili nový sport. Tím je box a poprvé se mladický Youtuber podíval do ringu v roce 2020 na Floride, kdy mu celil AnEsonGib, taktéž Youtuber. S tím si ale Jake hladce poradil už v prvním kole.

Následovala další bitva, tentokrát proti profesionálnímu basketbalovému hráci. Los Angeles doslova žilo boxerským duelem. Nate Robinson byl sice úspešnejší než jeho kolega z predchozího zápasu, i tak ale padl už ve druhém kole.

Box zápas Jake Paul vs. Ben Askren
17.4.2021 se utkal Paul s legendou UFC Benem Askrenem. Youtuber byl zde favoritem, protože bývalého zápasníka trápilo zranení a samotnému boxu se príliš nikdy moc nevenoval.

Verejnost si však nechce prohru Bena Askrena pripustit a na jeho vítezství vsadil i šéf samotného UFC Dana White jeden milion dolaru. Paul následne vsadil rovnou dva miliony dolaru na svou výhru a nekolikrát vydal prohlášení, že si tímto zarídil maximální motivaci. Peníze z prodaných live prenosu PPV budou sahat opet do milionu dolaru.

EDIT: Jake Paul doslova prejel svého soka a uštedril mu nevídaný knockout.

 

Jake Paul - zápasy a výsledky
Po vítezné bitve proti Benovi Askrenovi mel stát proti Jakeovi boxer Tommy Fury, bratr legendárního Tysona Furyho. Ten však svou úcast 14 dní pred zápasem zrušil a tak došlo na odvetu s Tyronem Woodleyem. Toho už jednou v minulosti porazil. I na podruhé si s ním Jake Paul poradil. V nedávné dobe vyzval napríklad i Conora McGregora.

Jeho brácha Logan Paul se taktéž dal na box a už se utkal s nekolika predními svetovými boxery formou exhibice. Výdelky z PPV prodeje sahají do milionu dolaru za jeden zápas. Není tak divu, že bratri našli v boxu zálibu.