Sleduj nás

Karlos Vémola - životopis, mma zápasy, statistiky, instagram, deti, dum, zvírata, auto, manželka a zoo


Sledujte turnaj s karlosem vémolou
Karel Vémola (narozen 1. cervence 1985, vek: 37) je ceský bojovník smíšených bojových umení (MMA), bývalý kulturista, zápasník a clen Sokolu. Stal se prvním rozeným Cechem v UFC. 

Je držitelem nekolika titulu ve strední a v polotežké váze, a to jak v anglických, tak ceských organizacích. Prezdívá se mu Terminátor a momentálne pusobí v organizaci Oktagon MMA. Jeho manželka je Lela Ceterová. Prinášíme informace, zápasy, statistiky, životopis a vše o tom, jak dnes žije.

karlos vemola zeny
Karlos Vémola - MMA kariéra, práce, kulturistika
Karlos Vémola bydlel dlouhou dobu v Anglii, než odešel do zahranicí, žil v Liticích nad Orlicí. Jako první se zacal venovat kulturistice v Žamberku, proto dnes disponuje obrovskou silou.

Už v šesti letech zacal se zápasem, presneji delal reckorímský zápas. Kvuli kulturistice odešel do Anglie, kde mel lepší podmínky než v Cesku. Prál si být profesionální kulturista a brzy poznal, že cvicení v Anglii je na úplne jiné úrovni.

Netrvalo dlouho a Vémola se registroval ve Velké Británii do souteže. Jeho príprava trvala mesíce, ale kvuli pozde podané prihlášce ho nezaregistrovali do kategorie 21 let. Musel prejít rovnou do mužu, kde celou soutež vyhrál a práve to nastartovalo jeho kariéru. Následne ho už poradatelé nikdy nechteli registrovat do junioru, tak s kulturistikou skoncil.

 

karlos vemola kulturista anglie
Karlos Vémola - práce vyhazovace v Anglii
V posilovne si dokázal vytvorit ruzné známosti a zacal pracovat jako vyhazovac na dverích. Tenkrát ješte vážil 115 kilogramu. Delal v klubu, kde byly každou noc problémy, jelikož ho navštevovaly i zápasníci MMA.

Pri rešení jednoho konfliktu dokázal vyhodit nekolik chlapu a následne dostal nabídku, aby si prišel vyzkoušet MMA. Život Karlose se tedy skládal z posilovny, MMA a práce vyhazovace. Peníze tenkrát stacily sotva na uživení. Další problémy prišly, když musel na pul roku do vezení kvuli daním.

Karlos Vémola - mma zápasy, statistiky, bilance
Svuj profesionální debut v MMA zaznamenal v roce 2008. Rychle nabyl neporažený rekord 7-0, kdy zápasil v anglických organizacích Cage Fighters Championship a Ultimate Challenge MMA.

04.06.2022 Michal Pasternak – Oktagon 33 – V prvním kole (donucení)
27.03.2021 Milan Datelinka – Oktagon 22 – V prvním kole (donucení)
30.12.2020 Alex Lohoré – Oktagon 20 – Na body
05.12.2020 Václav Mikulášek – Oktagon 19 – V prvním kole (donucení)
17.10.2020 Thomas Robertsen – Oktagon 17 – Ve tretím kole (donucení)
09.11.2019 Attila Végh – Oktagon 15 – V prvním kole KO
27.07.2019 Henrique da Silva – Oktagon 13 – Na body
06.04.2019 Prince Aounallah – Night of Warriors 15 – Na body
16.03.2019 Pawel Brandys – Oktagon 11 – V prvním kole (donucení)
27.12.2018 Flavio Rodrigo Magon – XFN 15 – V prvím kole TKO
18.11.2018 Moise Rimbon – XFN 14 – Na body
06.10.2018 Mateusz Ostrowski – XFN 12 – V prvním kole TKO
28.06.2018 Patrik Kincl – XFN 11 – Na body
03.03.2018 Jamie Sloane – XFN 8 – V prvním kole (donucení)
Karlos Vémola v UFC
V dubnu 2010 podepsal Vémola smlouvu s Ultimate Fighting Championship. Debutoval na UFC 116 proti Jonu Madsenovi. Tento boj prohrál na body. Po tomto zápase prestoupil o kategorii níže a na UFC 122 porazil Setha Petruzelliho v prvním kole TKO. 14.8.2011 na UFC Live: Hardy vs. Lytle nastoupil proti nováckovi Ronny Markesovi, se kterým prohrál na body.

Po tomto zápase si zlepšil chut 5. kvetna 2012 proti Miku Massenziovi na UFC on Fox 3 Diaz vs. Miller. Poté však dvakrát prohrál na submissi proti Francisovi Carmontovi na UFC on Fuel TV 4 Munoz vs. Weidman a proti Caiovi Magalhaesovi na UFC on Fuel TV 10 Nogueira vs. Werdum. Tyto dve porážky znamenaly Karlosuv konec v UFC.

Když Karlos skoncil v UFC, zacal strídave zápasit v Cesku a v Anglii. Za cíl si dal brzký návrat zpet do této organizace. Následovala vítezná série zápasu, kterou ukoncil až Jack Hermansson. V tomto zápase navíc Karlos utrpel nepríjemné zranení ruky.

 

Vémola: Kariéra po zranení a Oktagon MMA
Po zápase se Švédem Jackem Hermanssonem, ze kterého si odnesl zlomeninu ruky, zacal silne premýšlet nad ukoncením kariéry. Lékarské vyšetrení však ukázalo, že jeho zranení není natolik vážné, aby mu kariéru ukoncilo. Karlos se vrátil zpet do klece už po jednom roce od tohoto zranení a svého soupere Dritana Barjamaje porazil za necelé dve minuty.

7. prosince 2017 v O2 arene došlo k zápasu proti Petrovi „Píno“ Ondrušovi, zápasníkovi K-1. Spory mezi temito aktéry byly velmi diskutované. Vémola porazil Ondruše v prvním kole a po tomto zápase podepsal dlouhodobejší kontrakt s organizací XFN.

Jenže organizace XFN zanikla a Petr Kareš nesplnil závazky vuci bojovníkum, proto prešel Vémola pod hlavicku organizace OKTAGON MMA. Tam zvládl už mnoho zápasu, jediný prohrál 9. listopadu 2019 s Attilou Véghem. Od té doby nese pouze výhry. Václava Mikuláška i Milana Datelinku zvládl ukoncit v prvním kole.

Karlos Vémola život dnes, manželka Lela Ceterová, dum, Vémoland, Zoo Plasy
Spolecne se svou první ženou má dve deti. Vémola žije strídave v Londýne a v Praze. Jeho koníckem je chov velkého množství druhu vzácných motýlu a ryb, prevážne žraloku. Pyšní se i svým psem za ctvrt milionu korun a také krokodýlem, kterého koupil pro svého syna. Aktuálne chová i lva.

Jeho manželka je Lela Ceterová, se kterou se v roce 2020 na chvíli rozešel. Následne se ale dali opet dohromady a podle sociálních sítí to vypadá na klidný život v prepychu. S Lelou má nyní už také dve deti. 

Spolecne s ní vydelává pomocí Instagramu, kde je hodne aktivní. Prodává své oblecení, vonavky, alkohol a provozuje domácí ZOO. Vémola se stal nejpopulárnejším bojovníkem ceskoslovenské scény a momentálne se snaží vytáhnout Attilu Végha k odvete. Tomu se však narodilo díte a do tvrdší prípravy zatím nenaskocil.

Vstupné do Vémolandu (Zoo Plasy) je prý 10 000,- Kc, trénink u Karlose doma pak vyjde na 5 000,- Kc. V obou prípadech se jedná o obrovský zážitek.

O2 arena: Karlos Vémola vs. Marpo Petrina
Už témer tri roky se mluví o bitve Karlos Vémola vs. Marpo Otakar Petrina a nyní se zdá, že zápas je konecne tady. Pod krídly Oktagon MMA se bitva uskutecní rovnou ve vyprodané O2 arene.

Karlos Vémola chce totiž fanouškum dokázat, že boxovat umí a tak se s Marpem dohodl, že se zamerí na disciplínu box. V postoji má Petrina sice více zkušeností, Vémola však disponuje nekonecným kardiem.

Ondrej Novotný má proste rád show, a tak v sobotu 21. 5. 2022 uvidíme, zda dokáže zvítezit rapper nad MMA zápasníkem. Vstupenky a PPV prenos mužete zakoupit zde.

UPDATE: Vémola dokázal porazit Marpa ve ctvrtém kole, kdy rozhodcí zápas ukoncil. Ohlasy a video naleznete zde.