Sleduj nás

Lela Ceterová - životopis, vek, práce, rodina

Silný chlap musí mít vedle sebe silnou ženu. Tohoto porekadla se drží i Karlos Terminátor Vémola. Tou štastnou po boku úspešného a nejpopulárnejšího MMA bojovníka na ceskoslovenské scéne je Lela Ceterová, modelka ze Slovenska. Kdo je Lela Ceterová a jaká je její práce? Prinášíme informace, životopis, vek a další zajímavosti.


Dnes aktuálne žije Lela Ceterová se svým manželem Karlosem Vémolou v domku za Prahou a mají druhého potomka. V roce 2021 si však vybrali tu slabší chvilku a oznámili rozchod. Údajne však kvuli tomu, že Lela Karlose podvedla s jeho prítelem Vítem Kaiserem.

To vše nakonec popreli a po obrí mediální válce se k sobe vrátili. Dle jejich prezentování na sociální síti Instagram to vypadá, že se vztah utužil a rodina žije štastne. Nevera tedy nebyla prokázána.

Lela Ceterová, život, operace
Lela Ceterová se narodila na Slovensku v roce 1990, presneji v Žiline. Její puvodní jméno bylo Lenka Ceterová. Prozradila, že nemela jednoduché mládí, protože se jí spolužacky posmívaly kvuli malému poprsí. Lela se ale nenechala odradit, zajímala se o módu a kosmetiku a pomalu pronikala do sveta modelingu. Protože o sebe neustál pecovala, brzy se z ní stala úspešná modelka.

Za její první peníze podstoupila plastickou chirurgii, kde si nechala upravit malá prsa. Následne si nechala zmenit i ústa a nos. Zajímavostí je, že zacala fotit už ve trinácti letech. Zájem o ni projevil casopis Playboy, tam zacala fotit v roce 2013. Nebylo jediného muže na Slovensku, který by tuto krásku neznal. Zákroky a operace nebyly jednoduché.

Nyní se úspešne venuje sociální síti Instagram, kde má okolo 350 tisíc sledujících. S takovým císlem se už dá slušne živit. Reklamy a propagace ruzných znacek prispejí do kasicky stovky tisíc.

V roce 2020 založila blog a eshop bylela.sk, kde prodává kosmetiku a knihy.


Lela Ceterová a Karlos Vémola - rodina, dcera
V roku 2015 se stále více dostával do povedomí ceských fanoušku Karlos Vémola, který zacal pusobit na ceské scéne a zápasil v MMA. Jeho úspechy mu prinesly popularitu a v roce 2017 se seznámil práve s Lelou Ceterovou. Osudným jim byla sociální sít Instagram, kde se poprvé kontaktovali. Dnes již pomocí této síte vydelávají a mají ní statisíce fanoušku a sledujících.

Karlos Vémola žil strídave v Praze v Londýne, dnes se více zdržuje na území Ceska. S Lelou se jim totiž narodil v roce 2020 potomek, dcera Lily. Pár si prošel také malou krizí už dríve, kdy se dokonce Lela Ceterová vrátila na Slovensko. Karlos Vémola ale vše po vítezství v OKTAGONu nad Václavem Mikuláškem urovnal.

 

Lela Ceterová, dnes
Nyní bydlí spolecne s Karlosem Vémolou ve velkém dome v Praze a pyšní se domácími mazlícky. Nejnovejším prírustkem je lev. Spolecne provozují Zoo Plasy a ve svém dome poskytují prohlídky zvírat. Nechybí ani posilovna, bazén, sauna a vírivka. Vstup do jejich domu stojí pro verejnost 10 000,- Kc. Na trénink za Karlosem domu se pak podíváte za 5000,- Kc. Cena to rozhodne není nízká, za zážitek to ovšem stojí.