Sleduj nás

Lela Vémola Ceterová - manželka slavného Terminátora

Lela Vémola Ceterová - manželka slavného TerminátoraFOTO: OKTAGON MMA

Silný chlap musí mít vedle sebe silnou ženu. Tohoto pořekadla se drží i Karlos Terminátor Vémola. Tou šťastnou po boku úspěšného a nejpopulárnějšího MMA bojovníka na československé scéně je Lela Ceterová, modelka ze Slovenska.

Kdo je Lela Ceterová a jaká je její práce? Přinášíme informace, životopis, věk a další zajímavosti.

Dnes aktuálně žije Lela Ceterová se svým manželem Karlosem Vémolou v domku za Prahou a mají druhého potomka. V roce 2021 si však vybrali tu slabší chvilku a oznámili rozchod. Údajně však kvůli tomu, že Lela Karlose podvedla s jeho přítelem Vítem Kaiserem.


To vše nakonec popřeli a po obří mediální válce se k sobě vrátili. Dle jejich prezentování na sociální síti Instagram to vypadá, že se vztah utužil a rodina žije šťastné. Nevěra tedy nebyla prokázána.

Lela Ceterová život, operace

Lela Ceterová se narodila na Slovensku v roce 1990, přesněji v Žiline. Její původní jméno bylo Lenka Ceterová. Prozradila, že neměla jednoduché mládí, protože se jí spolužačky posmívaly kvůli malému poprsí. Lela se ale nenechala odradit, zajímala se o módu a kosmetiku a pomalu pronikala do světa modelingu. Protože o sebe neustál pečovala, brzy se z ní stala úspěšná modelka.


Za její první peníze podstoupila plastickou chirurgii, kde si nechala upravit malá prsa. Následně si nechala změnit i ústa a nos. Zajímavostí je, že začala fotit už ve třinácti letech. Zájem o ni projevil časopis Playboy, tam začala fotit v roce 2013. Nebylo jediného muže na Slovensku, který by tuto krásku neznal. Zákroky a operace nebyly jednoduché.

Nyní se úspěšné věnuje sociální síti Instagram, kde má okolo 350 tisíc sledujících. S takovým číslem se už dá slušně živit. Reklamy a propagace různých značek přispějí do kasičky stovky tisíc.

V roce 2020 založila blog a e-shop bylela.sk, kde prodává kosmetiku a knihy.


Lela Ceterová a Karlos Vémola - rodina, dcera

V roce 2015 se stále více dostával do povědomí českých fanoušku Karlos Vémola, který začal působit na české scéně a zápasil v MMA. Jeho úspěchy mu přinesly popularitu a v roce 2017 se seznámil právě s Lelou Ceterovou. Osudným jim byla sociální sít Instagram, kde se poprvé kontaktovali. Dnes již pomocí této sítě vydělávají a mají společně statisíce fanoušků a sledujících.

Karlos Vémola žil střídavě v Praze a v Londýně, dnes se více zdržuje na území Česka. S Lelou se jim totiž narodil v roce 2020 potomek, dcera Lily. Pár si prošel také malou krizí už dříve, kdy se dokonce Lela Ceterová vrátila na Slovensko. Karlos Vémola ale vše po vítezství v OKTAGONu nad Václavem Mikuláškem urovnal. Následovalo pak také narození syna Rockyho.

Lela Vémola Ceterová dnes

Nyní bydlí společně s Karlosem Vémolou ve velkém domě u Prahy a pyšní se domácími mazlíčky. Nejnovějším přírůstkem je lev. Společně provozují Zoo Plasy a ve svém domě poskytují prohlídky zvířat. Nechybí ani posilovna, bazén, sauna a vířivka. Vstup do jejich domu stojí pro veřejnost 10 000,- Kč. Na trénink za Karlosem domů se pak podíváte za 5000,- Kč. Cena to rozhodně není nízká, za zážitek to ovšem stojí.Další články