Sleduj nás

Ondrej Novotný

Ondrej Novotný: majitel a promotér organizace Oktagon MMA , moderátor Survivor 2022, životopis, práce, vek
Tou nejvýraznejší osobností na ceskoslovenské bojové scéne je bezpochyby Ondrej Novotný. Dríve televizní komentátor a fanoušek bojových sportu založil vlastní organizaci Oktagon MMA, která nyní trhá rekordy ve sledovanosti.

OKTAGON MMA je nejlepší organizace na tuzemské scéne, pravidelne porádá galavecery MMA, v posledních mesících byly k videní i postojárské disciplíny. Kdo je Ondrej Novotný? Prinášíme informace, životopis a podrobnosti o „tátovi ceského MMA“.


Ondrej Novotný a jeho manželka Renata Langmannová
Ondrej Novotný je tou nejvýraznejší osobností na ceské scéne. Momentálne moderuje porad a reality show Survivor 2022, který se natácí v Dominikánské republice. V jeho práci pro Oktagon MMA to samozrejme nebrání, mohli jsme videt, že se vrátil do O2 areny na Oktagon 31, kde diváky celým vecerem provázel. V roce 2021 vznikla nová organizace Real Fight Arena (RFA), která hodlá Oktagonu konkurovat. Již prtáhla nekolik bojovníku, kterým slíbila vyšší platy. Splní však tyto podmínky? To ukáže rok 2022. Novotný ale nezaspal a s Oktagonem expandoval do Nemecka.

Kdo je Ondrej Novotný?


Jiste vám neco ríká reality show Robinsonuv ostrov, kde Ondrej Novotný provázel diváky celou touto show. Celou dobu ale taktéž komentoval bojové sporty a poradatelé si ho zacali objednávat na moderování galaveceru v Cesku i Slovensku.

Jednou dokonce moderoval i konkurencní galavecer XFN, kde se s kariérou loucil Ondrej Spejbl Hutník. Zkušenosti nasbíral komentováním galaveceru UFC na televizním programu NOVA SPORT. Kolegu mu vždy delal populární trenér André Reinders.

Ondrej Novotný: životopis, vek, charakter, práce


Vzhledem k tomu, že Ondrej Novotný vystupuje pred televizními obrazovky dlouhá léta, nemá sebemenší problém uvádet jakýkoliv porad. Když se spekulovalo o tom, kdo bude hlavní postavou, moderátorem a mluvcím OKTAGONu MMA, volba byla jasná. Mnoho partnerských projektu si spolupráci prímo s Novotným chválí a nekolikrát bylo verejne prohlášeno, že je na nej spoleh a svou práci delá vždy na 100%. To by vysvetlovalo, proc je hlavní tuzemskou MMA tvárí.

Novotný letos dovrší veku 45 let a merí bezmála dva metry. Jeho manželkou je Renata Langmannová, v roce 2020 se jim narodila první dcera. Hlavní práce je již zminovaný OKTAGON MMA, každý týden nám ale tocí ruzné podcasty. Nejznámejší je urcite MMA LETEM SVETEM, kde brzy dovrší dvoustého dílu. Tím novým poradem je treba KUDY BEŽÍ ZAJÍC, který se zameruje na fotbal. V posledních letech se také podílel na otevrené nekolika Barber shopu, investicích a dalších projektech.

Ondrej Novotný - Survivor 2022 a televize


Ihned po škole zacal Ondrej Novotný komentovat ruzná sportovní odvetví. Pod krídla si ho tehdy vzala stanice EUROSPORT. Netají se láskou k tenisu, nekolikrát jsme ho mohli zahlédnout na tribunách velkého grandslamu. Dostal se tak k Australian Open, které jako novácek prekvapive skvele komentoval. Televize následne hledala komentátora pro box a Novotný se chopil další velké výzvy.

Ani po sportovní hledisku Ondrej nezaostával. Dlouhé léta se venoval házené, následne si zkusil i thajský box. Prošel si i kempem v Thajsku, kde trénoval s místními šampiony. I když je mu nyní pres ctyricet let, sport je jeho každodenní zálibou. Dává prednost jízde na kole, zustal i u boxu. Nekolikrát byl spatren na tréninku K1 v Brne u legendárního Tomáše Hrona.

Moderování reality show Robinsonuv ostrov nebyla konecná. Aktuálne se dnes podílí na poradu Survivor 2022, který moderuje. Do souteže také prinesl Gábora Borárose, se kterým se dobre znají z prostredí MMA. Ten již ale soutež kvuli zranení vzdal.

Kde sledovat turnaje Oktagon a Novotného?


Sledovat z CESKÉ REPUBLIKY
Sledovat ze SLOVENSKA
Všechny galavecery organizace Oktagon MMA mužete sledovat prostrednictvím sázkových kancelárí. Tipsport je momentálne predním partnerem celého Oktagonu a vysílá každý jejich turnaj žive. Pokud kliknete výše, mužete sledovat zápasy live.

Níže prinášíme video, ve kterém Novotný vypráví o zrodu Oktagonu.Ondrej Novotný: úspechy a zajímavosti


Jako komentátor mel cest komentovat zápasy fotbalové Ligy mistru. Jako promotér pak dokázal s MMA vyprodat Štvanici v Praze, což není na denním porádku. Vyprodat tento legendární ostrov se podarilo témer po triceti letech. Následne si však stanovil ješte vyšší cíle a pri zápas Karlos Vémola vs. Attila Végh vyprodal k prasknutí celou O2 arenu. V dobe COVID-19 dostala organizace OKTAGON MMA výjimku a placené PPV prenosy si pravidelne porizuje tisíce diváku.

Novotný si ve svém živote prošel mnohým. V mládí žil s rodici pres rok v Recku, následne se presunul do USA, kde delal jako uklízec kina. Zajímavostí je, že se nyní netají tím, že prímo nesnáší domácí práce. S první manželkou, kterou byla miss Lucie Švarcová, má dceru, ta nyní ale žije ve Francii a je plnoletá.

Nyní žije život naplno a my se mužeme tešit, co nám skvelá organizace OKTAGON MMA ješte prinese. At už je váš názor na Ondreje Novotného jakýkoliv, ceskoslovenská scéna MMA mu muže za zpopularizování dekovat a k tomu se pridává samozrejme i redakce Top-Fight.cz.


IKISEQ investice, recenze
Ondrej Novotný se podílí na novém projektu IKISEQ, který nabízí možnost investovat do lidského potenciálu. Tento projekt je teprve u zrodu, brzy se však objeví nové recenze a vy se je zde samozrejme doctete.