Sleduj nás

Mayweather by pro mě nebyl žádný problém, myslí si nabuzený Jake Paul. Svůj proslov doplnil výzvou

Mayweather by pro mě nebyl žádný problém, myslí si nabuzený Jake Paul. Svůj proslov doplnil výzvouFOTO: TOP RANK

Co se Floyd Mayweather opět rozjel a domluvil si několik exhibičních zápasů, nabídl se i Jake Paul, že se s ním rád střetne.

Jednoho z bratrů Paulů jsme už v ringu proti Mayweatherovi viděli. Byl jím ten starší Logan, který sice úspěšně prohrál všechna kola na body, ale na konci se tvářil jako vítěz.

Své štěstí proti jednomu z historicky nejlepších boxerů všech dob by rád zkusil i Jake, který věří, že v jeho žilách koluje krev šampiona. A pokud tomu lidé jako Mayweather nevěří, můžou jeho kvality pocítit na vlastní kůži.


„Pořád to o sobě opakuji. Nejenže jsem se rozhodl rozhýbat tento skomírající sport, já vám navíc chci dokázat, že jsem jeho šampionem! To znamená, že do tří let budu bojovat o pravé tituly,“ uveřejnil Jake v rozhovoru pro ESPN.

„Floyde, vidím, že jsi stále aktivní, ale už se mi nelíbí, jak si otevíráš pusu. Co bys řekl tomu, kdybych ti dal lekci? Na malé Japonce si troufáš, ale co zkusit pravou clevelandskou sílu? Můj bratr tě už málem dostal, a to není ani skutečný boxer. To já bych tě ukončil nejpozději do šestého kola!“ predikoval.


„Ty tvé exhibice jsou falešné. Já moc dobře vidím, že jsi starý, čitelný a vyčpělý. Brečíš, pokud se máš postavit pravé výzvě. Proti nové generaci bys neměl žádnou šanci. Proti mně by tě čekala poprava a ty to moc dobře víš,“ vzkázal směrem do Michiganu.

Tato slova Jake volil nepochybně proto, aby rozvířil vášně. Mayweather je sice už šest let v profesionálním důchodu, ale pořád se udržuje aktivní, trénuje a podstupuje dobře placené exhibice. Pravda, jeho soupeři jsou převážně Asiati, ale to rozhodně nesnižuje kvalitu jeho dovedností, které by na Jakea stále měly stačit.

Jake Paul si naposledy v boxerském ringu poradil s Nathanem Diazem. Hovořilo se o tom, že by tento pár mezi sebou mohl mít i MMA odvetu, kterou ovšem UFC veterán prozatím smetl ze stolu. I zřejmě to je důvod, proč se mladý YouTuber nyní zaměřuje na nové cíle a oťukává si třeba právě Mayweathera.


Zdroj: ESPN, World Boxing News


Další články