Sleduj nás

Vtípky? Dillian Whyte je připraven „proplesknout“ Joshuu za jeho troufalé výroky

Vtípky? Dillian Whyte je připraven „proplesknout“ Joshuu za jeho troufalé výroky

Známý bouřlivák a provokatér Dillian Whyte, který se nedávno opřel do Tysona Furyho, si nyní poněkud paradoxně vzal na paškál druhého britského šampiona, a sice Anthonyho Joshuu.

V současném případě však „The Body Snatcher“ reagoval na Joshuův „vtípek“, který před pár dny vyřkl před obrazovkami stanice Sky Sports.

Redaktor se aktuálního držitele čtyř pásů zeptal, zdali se bude na konci léta účastnit akce, kterou pořádá promotér Eddie Hearn a na níž se střetnou právě Dillian Whyte s Alexanderem Povetkinem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„AJ“ byl zaskočen otázkou a s úsměvem na tváři odpověděl: „Ještě nevím, možná tam přijdu a možná Dillianovi jednu sám natáhnu.“

Dillian Whyte provokuje známé zápasníky v boxu


Ze strany šampiona se jednalo o překvapivou reakci, leč je třeba upozornit, že jeho a Whytea váže společná minulost, kterou doprovází vždy pravidelná podobná pošťouchnutí.

Dvaatřicetiletý Angličan s jamajskými kořeny si však podobné rýpnutí nenechal líbit. Jakmile se dozvěděl, co o něm „AJ“ řekl, tak přispěchal s bleskovou odpovědí.

„AJ to může zkusit. A možná nezůstane jen u rány, ale přejde to rovnou k boxu, protože pokud má takovéto kecy, tak po něm skočím a něco s tím ku*va udělám,“ rozvášnil se současný držitel dočasného titulu těžké váhy federace WBC.


„Joshua si asi myslí, že je to hra, ale já si žádné hry rozhodně nehraju. Pokud s tímhle nepřestane, tak ho donutím litovat, že s něčím takovým vůbec začal,“ podotýkal.


Další články