Sleduj nás

Problém? Joshua už tolik netáhne. Lístky na zápas se soupeřem se skoro neprodávají

Problém? Joshua už tolik netáhne. Lístky na zápas se soupeřem se skoro neprodávajíFOTO: Shutterstock

Anthony Joshua se už za měsíc představí v londýnské O2 areně, kde ho bude čekat zápas s Jermaine Franklinem. Zájem o tuto bitvu se však ani zdaleka nepřibližuje očekáváním. 

„AJ“ chtěl po dvou porážkách s Oleksandrem Usykem nějaké snazší sousto, a tak shodil ze stolu nabídky na zápas s Deontayem Wilderem či Dillianem Whytem. Namísto toho upřednostnil Jermaine Franklina, jenž svůj poslední boj také prohrál. 

Joshua do této bitvy vstoupí jako papírový favorit a jelikož je to v současné chvíli nejvíce vypromovaný boxer těžké váhy světa, očekávalo se, že bude budit zájem, ať už se střetne s kýmkoliv… Inu, tak v současném případě to již neplatí. 


Jak uvádí britské deníky Mirror a Express, Joshuův fight s Franklinem nikoho pořádně nezajímá. PPV se neprodávají a ani o lístky do areny se nestojí dlouhé fronty. Duel, jenž se má uskutečnit 1. dubna, čítá spoustu volných míst.

„AJ byl, je a bude velkou hvězdou. Ty lístky se teprve doprodají, tomu věřím,“ okomentoval současnou záležitost promotér Eddie Hearn, který očividně stále neztrácí naději. 


Joshua se sám nechal slyšet, že až se dostane zpět na vítěznou linii, půjde si postupně zpátky pro své ztracené pásy. Mluví o zápasech s Deontayem Wilderem, Tysonem Furym, odvetě s Dillianem Whytem i trilogii s Oleksandrem Usykem. Potíž je jen v tom, že zatím více zůstává u slov jak u činů. Jak potvrdil Wilderův management, Joshua měsíc dozadu odmítl s Bronzovým Bombardérem boxovat. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články