Sleduj nás

Nejlepší věc, co se mohla boxu přihodit! Mike Tyson pěl chválu na Jakea Paula

Nejlepší věc, co se mohla boxu přihodit! Mike Tyson pěl chválu na Jakea PaulaFoto: Most Valuable Promotions

Když se Jake Paul objevil na bojové scéně, spousta lidí ho měla za blázna. Svou kritikou a nadávkami ovšem posilovali jeho jméno, které nyní budí velký zájem. A tento zájem se zároveň přesměrovává na boxerské odvětví.

Krásy rohového sportu pomalu vymírají, což mrzí takové legendy, jako jsou Evander Holyfield, Lennox Lewis či Mike Tyson. Tato tři jména se s tím snažila v posledních letech něco dělat a dvě z nich se dokonce na prahu důchodu vrátila mezi šestnáct provazů.

„Chtěli jsme mladé generaci ukázat, jaký box umí být krásný sport, když do toho dáváte opravdu srdce,“ vyjasňoval Iron Mike v roce 2020 krátce předtím, než se postavil s Royem Jonesem do ringu.


Jednalo se o ojedinělý comeback, ale i tak jeho zápas budil zájem. Na tuto exhibici se prodalo přes milion PPV a diváci se opět na malý čas nadchli, jaká kouzla předváděla předchozí generace boxerů.

Aby ten zájem byl stálý, je potřeba přicházet s něčím exkluzivním. A pokud ten zájem nedokáže budit nynější hvězdná pěchota, musí se o to postarat „pouhý YouTuber“. Takový, kterému je však Mike Tyson velice vděčný.


„Jake Paul je náš spasitel. V dnešní době, kdy box umírá, se objevil on a přinesl do naší hry světlo. I když na něj lidé nadávají, tak to znamená, že se na něj dívají. Dívají se nejen na něj, ale i na ostatní skutečné fightery, kteří si tu pozornost vážně zaslouží. Tohle je cesta, jak vrátit boxu část jeho zašlé slávy. Za sebe říkám, že jsem za to velice rád,“ pronesl Iron Mike.

Nakonec bychom se nemohli divit, kdyby se Mike Tyson objevil na víkendové boxerské akci, kterou Jake Paul pořádá. V American Airlines Centru se sídlem v Dallasu se tento YouTuber střetne s UFC veteránem Natem Diazem. Předpokládá se, že i tato bitva by měla atakovat milion prodaných PPV.

Zdroj: USA TodayDalší články