Sleduj nás

Martyn Ford reaguje na Hulkovu boxerskou potupu

Martyn Ford reaguje na Hulkovu boxerskou potupu
Poté, co se Sajad Gharibi konečně přesunul do boxerského ringu, kde si uřízl ohromnou ostudu, nemohl ani Martyn Ford držet jazyk za zuby.

Íránský Hulk během svého boxerského debutu příliš nepřesvědčil, spíše ukázal, jaký amatér to je. V podstatě nebyly k vidění žádné zkušenosti, žádná technika, ale paradoxně ani žádná síla, kterou se nejvíce chlubil na svých sociálních sítích.

Gharibi si proti výrazně slabšímu kazašskému soupeři ustlal ještě v prvním kole. Je těžké říci, jak moc se na jeho sebevědomí tato potupná porážka podepíše.

Sajad Gharibi nemoc

Reakce Martyna Forda


Protože se Gharibi všude naparoval, jaký je silák a jak před jeho mocnými pažemi kulturista Martyn Ford utekl, vykopal si tím vlastní hrob. Když má nyní po boxerském debutu, nemohl jeho předchozí soupeř držet jazyk za zuby.

„Tak tady to máte. Já mohu držet hlavu hrdě vztyčenou, protože jsem celou dobu věděl, co je Gharibi zač. Stačí, když se podíváte na záznam jeho boxerského zápasu, abyste to pochopili sami,“ reagoval Ford.


„Raději jsem ze zápasu s ním odstoupil i za tu cenu, že budu nazýván srabem, než abych měl na krku vraždu. My dva jsme se nikdy neměli potkat a náš fight nikdy neměl být schválen. Každý, kdo chtěl tento zápas dovolit, by se nad sebou měl zamyslet. Já i Gharibi jsme oba kompletně z jiného těsta. Tím, že jsem odstoupil, jsem předešel smutným událostem, které by mohly nastat,“ dodal.

Další články