Sleduj nás

Wilderův výkon byl trapný a jeho výmluva ještě trapnější, utahuje si z padlého šampiona Whyte

Wilderův výkon byl trapný a jeho výmluva ještě trapnější, utahuje si z padlého šampiona Whyte

Současný dočasný šampion těžké váhy federace WBC Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO) dlouhé měsíce volal po souboji s Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO). Nikdy se ho však nedočkal. Nyní také vysvětlil proč.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

„Deontay Wilder není žádný boxer! Říkám to už dlouho a jeho zápasy s Tysonem Furym to jenom potvrdily. Fury navíc nedokázal doručit čisté KO, to já bych zvládl. A dokázal bych to mnohem dřív než v sedmém kole!“ byl přesvědčený jedenatřicetiletý rodák z Jamajky.


Z prohry svého amerického soka měl ohromnou radost. Doslova vybuchl smíchy. „Musím se smát, protože Wilder dostal tak strašně velkou nakládačku. A co je ještě trapnější, to jsou ty jeho výmluvy,“ poukazoval Whyte na stížnosti alabamského knokautéra, který z velké části svedl porážku na příliš těžký nástupový kostým.

„Ten kostým nevážil víc než běžný batoh. Vojáci v armádě na zádech nosí závaží o hmotnosti 60-70 kilogramů a tenhle blbec si bude stěžovat. To jenom dokazuje, jak je hloupý,“ nebral si Whyte před obrazovkami stanice Sky Sports vůbec žádné servítky.


„The Body Snatcher“ pronásleduje „The Bronze Bombera“ už od roku 2017. Nakonec mu bylo přislíbeno, že si na svou šanci bude muset počkat do února příštího roku. V té době však už nemusí bojovat zrovna s Wilderem, nýbrž s Tysonem Furym.

„Wilder ví, že po něm jdu. Jsem zklamaný jeho přístupem i tím, jak mi uniká, ale čekal jsem už moc dlouho, abych si ten zápas nechal jen tak ujít. Ať už bude mít pás nebo ne, chci se s ním utkat,“ zakončil své povídání držitel prozatímního titulu WBC.Další články