Sleduj nás

White: Myslím si, že Conor McGregor je jeden z nejvíce podceňovaných UFC zápasníků všech dob

White: Myslím si, že Conor McGregor je jeden z nejvíce podceňovaných UFC zápasníků všech dob
Předmětem veškerých diskuzí není v poslední době téměř nic jiného než velmi očekávaný duel Conora s Khabibem, k němuž má dojít 6. října během UFC 229. Předběžným favoritem je neporazitelná ruská mašina, ovšem realita může být nakonec vůbec jiná. 

Irský expres v lehké váze se nám v ringu již nějakou tu dobu neobjevil, zato jeho historie zápasů si říká o jistou porci uznání. Něčeho takového si je vědom i šéf UFC Dana White, který se McGregora osobně zastal.

„Je vtipný se ho zastávat zrovna v tento moment i s ohledem na to, jak slavný už je, ale někdo to říct musel. Domnívám se, že Conor McGregor je jedním z nejvíce podceňovaných UFC zápasníků všech dob,“  říká prezident největší MMA organizace Dana White.

„Lidé by si měli více všímat jeho talentu, protože ať už vstupoval do zápasu s kýmkoliv novým, většina ho odepisovala. Ať už to byl Jose Aldo, Nate Diaz nebo Chad Mendes, každý o něm pochyboval, ale každý se potom mýlil,“ vysvětluje.

conor mcgregor putin prezident


Zdali se i v rámci tohoto tvrzení bude celý svět mýlit znovu, to se dozvíme za necelé dva měsíce v duelu, jenž je předurčen být tím nejsledovanějším v celé historii bojového umění. Pro irského zápasníka se jedná o velký comeback, jelikož v samotném oktagonu se nám naposledy představil téměř před dvěma lety (12. listopadu 2016).

Další články