Sleduj nás

Vrátím se dříve, než byste čekali, překvapil Adesanya. V hlavě nosí i jméno soupeře

Vrátím se dříve, než byste čekali, překvapil Adesanya. V hlavě nosí i jméno soupeřeFoto: UFC

Israel Adesanya mluvil o tom, že se do klece nevrátí dříve než v roce 2027. Teď ovšem svůj názor změnil.

„The Last Stylebender“ býval šampionem střední váhy, kde byl vskutku dominantní. Ve svých myšlenkách už dokonce atakoval odkaz, který zde stanovil Anderson Silva, jenže pak se zjevili Alex Pereira se Seanem Stricklandem a rázem byla Nigerijcovým snahám vystavena stopka.

Adesanya po poslední prohře usoudil, že bude nejlepší, když si teď dá delší odpočinek, během kterého si bude moct utřídit myšlenky a doléčit stará zranění. Ve svých rozhovorech dokonce mluvil o tříleté pauze, ale vždy byla z jeho slov cítit jistá frustrace a málokdo mu věřil, že to myslí vážně. Trvalo to sice tři měsíce, ale konečně víme, že Izzyho řeči o nevšedně dlouhé dovolené vyšuměly ve větru. Teď má v plánu opět úřadovat.


„Opravdu mi někdo věřil, když jsem říkal, že budu až do roku 2027 vysedávat mimo hru?“ díval se Adesanya na novináře z portálu MMA Fighting jako na pár blbečků, kteří mu skočili na špek. „Já vím, že jsem to říkal, ale vůbec jsem neočekával, že tomu někdo vážně uvěří. Občas v zápalu frustrace mluvím blbosti,“ objasňoval, jak se věci mají.

O jakém termínu návratu se tedy bavíme? „To netuším, ale bude to brzo. UFC chystá nějakou nevídanou kartu roku, takže se tam možná uvidíme“ odpověděl Adesanya, který v hlavě nosí i jméno soupeře. „Co se mě týče, je mi to jedno, ale protože je Sean Strickland zabraný, rád bych se utkal s někým novým. Je dost možné, že se opět vydáme na lov nějaké zvěře,“ podotkl.


Moc bojovníků se zvířecími přezdívkami ve střední váze není, kromě jednoho, a tím je Khamzat Chimaev. A ten shodou okolností o tomto boji již také začal mluvit na svých sociálních sítích.

Je tedy možné, že nás na velkolepém turnaji UFC 300 čeká duel Adesanya vs. Chimaev? Smysl by to dávalo, ostatní bojovníci v žebříčku jsou zabraní a všechny současné indicie ukazují právě na tento pár.​


Další články