Sleduj nás

UFC veterán Woodley: Nejvíc mě mrzí, že jsem s Usmanem nedostal odvetu, určitě bych ji vyhrál

UFC veterán Woodley: Nejvíc mě mrzí, že jsem s Usmanem nedostal odvetu, určitě bych ji vyhrálFOTO: UFC

Co Tyron Woodley přišel o pás velterové váhy UFC, nepochyboval o tom, že by jej nezískal hned zpátky. Jen kdyby dostal příležitost…

Woodley nám poslední týdny opět přišel k životu a svými příspěvky baví celou MMA komunitu. Nejprve vyzval k trilogii Jakea Paula, následně se nabídl Danu Whiteovi, jestli ho nechce vzít zpátky do UFC, a nyní přišel s prohlášením, které se týká jeho případné odvety s Kamaru Usmanem. Celý Tyronův příběh byl k slyšení v Just Scrap Radiu.

„Poslední dobou už UFC tolik nesleduju, ale jedna věc mě doteď štve. Když vidím, jak všichni dostávají okamžité odvety, tak se ptám, kde byla má odveta proti Kamaru Usmanovi?


Podívejte se na to takhle, Usman padl s Edwardsem, dostal okamžitou odvetu. Adesanya podlehl Pereirovi, bum, okamžitá odveta. Garbrandt, můj oblíbený bojovník, padl s Dillashwem, odveta. Joanna Jedrzejczyk, Ronda Rousey a mnozí další to samé…

Kolik jsem měl já titulových výher? Hodně! A žádnou odvetu jsem nedostal. Přitom bych ji vyhrál. Vždy jsem cítil, že na Usmana mám, protože mi vyhovují tyto typy soupeřů, co mají nulový postoj a sází na wrestling. Ten já mám silný. Mám hodně silnou obranu proti strhům. S poctivou přípravou bych Usmana sejmul.


Wonderboy proti mně dostal odvetu, i když jsem ho ve čtvrtém kole málem ukončil. V tom duelu jsem byl lepší, ale sudí rozhodli, že to je remíza. Tak jsme měli druhý zápas, kde jsem už nikoho nenechal na pochybách. A stejně by to bylo s Usmanem. Všichni kolem mě dostávají druhé šance, jen já ne. A to mě doteď štve,“ přiznával Woodley.

Veškerá zloba bohužel již zůstane ventilovaná jenom ústně. S Tyronem se v bojové branži už jaksi nepočítá, a pokud se s ním ještě někdy někde uvidíme, bude to spíše jenom v boxerském ringu. Po té blamáži s Jakem Paulem se mu však vhodný oponent také nebude shánět jen tak snadno.


Další články