Sleduj nás

Smlouva podepsána! Šampion Adesanya má potvrzenou další obhajobu

Smlouva podepsána! Šampion Adesanya má potvrzenou další obhajobu
Přání Israela Adesanyii bylo vyslyšeno. Ve své další obhajobě bude konečně čelit soupeři, se kterým se předtím ještě nepotkal.

Protože v posledních dvou bitvách čelil starým soupeřům, a sice Vettorimu s Whittakerem, přál si nyní Adesanya, aby konečně zažil něco nového. „Už mi to tu přijde nuda, rád bych novou krev. Takovou, která mě bude motivovat se ještě držet ve střední váze,“ prohlásil úspěšný zápasník.

Šampionova slova byla prakticky ihned vyslyšena. Protože Jared Cannonier momentálně reprezentuje nejvýše postavenou a v posledním zápase neporaženou střední váhu, byla šance dána právě jemu. Tak, jak se celé dlouhé týdny mluvilo a spekulovalo.

„Smlouva je podepsána! Velké novinky na obzoru!“ informoval Cannonier prostřednictvím svých sociálních sítích. Prozradil nám tak, že jde skutečně do titulové bitvy a my už jenom čekáme na odhalení termínu souboje.

Naposledy se Adesanya nechal slyšet, že by rád do akce zamířil v létě. A protože je volný termín například 2. července, kdy se má konat UFC 276 (původně bylo rezervováno pro dvojici Miocic vs. Jones, která se však střetne až v září), můžeme počítat, že půjde zřejmě o tento termín.


jon jones reyes

„Moc se na tento fight těším!“ stihl okomentovat svou příští bitvu nigerijský šampion ze střední váhy. „Cannonier bývá často přehlížen, má však ohromnou sílu a já osobně ho považuji za černého koně divize. Je to člověk, kterého lidé podceňují, ale jeho nemůžete podceňovat, v souboji s ním ani nesmíte mrkat, jinak vás rychle uspí,“ ví moc dobře.

Další články