Sleduj nás

McGregor vs. Cerrone? Takový souboj přeci nemůže UFC dovolit, zlobí se Gaethje

McGregor vs. Cerrone? Takový souboj přeci nemůže UFC dovolit, zlobí se Gaethje

Justin Gaethje silně nesouhlasí s názorem, že by měl Conor McGregor při svém návratu bojovat zrovna s Donaldem „Cowboyem“ Cerronem, který má aktuálně dvě prohry v řadě.

Justin se tak snažil apelovat na Danu Whitea, že pokud má on a UFC nějakou soudnost, předhodí Conorovi „plnohodnotnějšího“ soupeře. A zvážíme-li všechny možnosti, tak jediný, kdo připadá v úvahu, je momentálně jedině on sám, protože Dustin Poirier je na půl roku ze hry a Tony Ferguson se připravuje na souboj s Khabibem.

„Můžete si představit svět, v němž Cowboy Cerrone bojuje s Conorem McGregorem, který vyhlásil útok na titul? Tohle by se určitě nestalo v organizaci, jako je UFC. Věřím tomu, že by Dana White, který tomuto sportu zasvětil svůj život, nikdy s něčím takovým nesouhlasil,“ uvedl třicetiletý zápasník z Arizony.


Gaethje má na svém kontě 21 výher a pouhé dvě porážky. 18 soupeřů dokázal zdolat formou knokautu. Tím posledním byl dokonce sám Donald „Cowboy“ Cerrone, jehož Justin knokautoval ještě v prvním kole a s nímž má co nevidět Conor podepsat smlouvu na zápas, jenž by se uskutečnil 18. ledna v lasvegaské T-Mobile Areně. Konkrétně při akci zvané UFC 246.


Doposud čekáme jen na oficiální potvrzení, jaké bude v divizi lehké váhy složení bojů. Khabib jako šampion má bojovat proti ranku 1, jenž tvoří Tony Ferguson. Dustin Poirier, jemuž v žebříčku patří pozice číslo 2, je nejméně do jara (operace s kyčlí) mimo hru. Rank číslo 3 (Conor McGregor) si přeje bojovat s pětkou (Donaldem Cerronem). Justin Gaethje jako čtyřka tedy nemá soupeře. Aby se mohl dostat k titulové šanci, potřebuje porazit někoho z velké pětky, nikdo na něho ale momentálně nezbyl.


Další články