Sleduj nás

Boxerská legenda pomáhá: Mayweather posílá Izraelcům svůj privátní letoun! Je plný jídla a neprůstřelných vest

Boxerská legenda pomáhá: Mayweather posílá Izraelcům svůj privátní letoun! Je plný jídla a neprůstřelných vestFOTO: TOP RANK

Po sledování a odsouzení teroristického útoku Hamásu cítil Floyd Mayweather hlubokou touhu pomoci.

Boxerská ikona proto zorganizovala poslání svého soukromého letadla naplněného zásobami na pomoc postiženým v Izraeli.

Dle zpráv z TMZ Sports, Mayweather v partnerství s izraelskou humanitární organizací naplánoval o víkendu vyslání svého letadla "Air Mayweather", aby doručilo zásoby.


Na palubě bude vše od jídla a pitné vody až po neprůstřelné vesty pro Izraelské obranné síly (IDF) a místní obyvatele. Řízení letounu obstarají piloti AJ Ramey, Chris Javier, Sam Kniskern a Freeman Blakney, kteří překonají tisíce kilometrů na této humanitární misi.

Mayweatherova solidarita v těžkých chvílích není novinkou; v minulosti poskytl pomoc 70 rodinám postiženým požáry na Maui tím, že jim zajistil jídlo, přístřešek a dopravu. Floyd je jedním z mnoha veřejných osobností, které se vyjádřily k tragickým událostem, ale jeho akt konkrétní pomoci patří mezi ty nejvýraznější.


Zatímco některé celebrity hledají neutrální postoj, Mayweatherovo stanovisko je jasné: "Stojím pevně na straně Izraele v opozici vůči teroristům z Hamásu. Hamás nepředstavuje palestinský lid, ale je teroristickou organizací, která zabijí nevinné. Mé myšlenky jsou se všemi, kteří byli postiženi těmito hrůznými činy, a doufám v bezpečný návrat všech Američanů, Izraelců a dalších unesených."

"Teď není čas debatovat o politice, nýbrž prioritou je lidská bezpečnost. Bůh žehnej Americe, Izraeli a celému světu," dodal Mayweather.


Další články