Sleduj nás

Zase ti UFC rozhodčí! Pochybil Dean? Rozhodně mi nic nebylo, kritizuje zastavení Rozenstruik

Zase ti UFC rozhodčí! Pochybil Dean? Rozhodně mi nic nebylo, kritizuje zastavení Rozenstruik
Turnaj UFC Fight Night 207 nám opět jednou skončil s hořkou pachutí. Rozhodčí v hlavním zápase údajně pochybil a naštval tím nejen mnoho fanoušků, ale především Jairzinha Rozenstruika.

Ten hledal cestu, jak se opět probít žebříčkem těžké váhy nahoru. Na kontě měl prohru s Curtisem Blaydesem a nyní ji chtěl odčinit proti Alexanderu Volkovovi. To mu ovšem už v polovině prvního kola znemožnil rozhodčí Herb Dean.

„Tak teď jsem poněkud zmatený. Opravdu mě mrzí, že byl ten fight zastaven,“ divil se Rozenstruik, který se tímto verdiktem cítil velmi poškozený.

Obě těžké váhy se dostaly do přestřelky, ve které měl Volkov v jeden čas navrch. Dokonce natolik, že soupeře donutil přejít do plné defenzivy, při níž si kryl obličej a nevyzařoval žádnou aktivitu, která se pro Deana stala signálem k ukončení zápasu.

„Ano, jednalo se o problémovou situaci, ale dozajista to ještě bylo daleko od ukončení fightu. Lehnul si snad někdo z nás se zavřenýma očima k zemi? Protože přesně takhle nějak si představuji knokaut,“ namítal.


„Alex a já jsme se ocitli ve výměně. Přesně takovéto věci mají diváci rádi... Všechna čest Alexovi, že na tento duel kývl, ale nezpůsobil mi žádné znatelné zranění, proto bych se rád brzy vrátil do akce znova,“ napsal na svých sociálních sítích.

Další články