Sleduj nás

Žádný důchod se nekoná, ještě chystám tři zápasy, odhalil Jon Jones a ukázal na vysněná jména

Žádný důchod se nekoná, ještě chystám tři zápasy, odhalil Jon Jones a ukázal na vysněná jménaFOTO: UFC

Nejlepší MMA zápasník všech dob odhalil, že se do důchodu zatím nechystá. V merku má minimálně ještě tři soupeře, které chce porazit.

Mluvilo se o tom, že zápas se Stipem Miocicem pro něj bude ten absolutně poslední. To sám mimo jiné i Jones několikrát naznačil. Dlouhá absence v něm ale probudila touhu po boji, kterou by rád promítnul do utvrzení svého už tak skvělého odkazu. Co je tedy v plánu?

„Je tu ještě spousta zápasů, ve kterých si mě přeje svět vidět. A já musím upřímně přiznat, že i mě láká do nich nastoupit,“ prohlásil Jones, který se objevil jako host ve studiu PFL vs. Bellator eventu.


„Je tu například Tom Aspinall (dočasný šampion těžké váhy UFC), se kterým by to byl masivní fight. Pak je tu Francis Ngannou, opět masivní souboj. No a samozřejmě ještě Stipe Miocic, což je velice respektovaný bojovník a zápas s ním si vychutnají všichni skalní MMA fanoušci,“ nastínil, jak vypadá jeho ideální bojový scénář.

„Netuším, jak se ty zápasy seřadí. Má predikce je ovšem taková, že se prvně utkám se Stipem Miocicem, jak bylo původně v plánu. Toho porazím a potom půjdu na Aspinalla a na konec si dám Ngannoua. V každém případě mi nezáleží na tom, v jakém pořadí proti mně půjdou. Výsledek bude vždy stejný,“ usmál se.


Jonesův plán je skvělý a diváky určitě těšilo jej slyšet, nicméně háček je v tom, že Francis Ngannou momentálně působí v PFL a veškeré vazby s UFC již dávno zpřetrhal. A nějaké souboje mezi organizace Dana White striktně odmítá. Bylo by naivní si myslet, že se časem něco změní. Leda by Ngannou dostal od PFL povolení se na jeden zápas přesunout do UFC. Tak jako dostal povolení se přesunout do boxerského ringu.​


Další články