Sleduj nás

Woodley: Colby se ze mě zes*al, tak budu pokračovat bez něho

Woodley: Colby se ze mě zes*al, tak budu pokračovat bez něho

Bývalý šampion velterové váhy Tyron „The Chosen One“ Woodley (19-4-1) před nedávném sdělil, že dal svému rivalovi Colbymu „Chaos“ Covingtonovi (15-2) poslední šanci k boji. Ten ovšem nabídku nepřijal, a tak se Woodley rozhodl pohnout z místa.

„Nechápu, proč vůbec ztrácím čas řečmi o někom tak bezvýznamném. Kolik vyhrál Colby světových titulů? Nikdy to nebyl regulérní šampion. Odmítl mě pětkrát, pošesté už na něj seru. Čekal jsem na něho až příliš dlouho, ale on se zesral, o tohle bití prostě nemá zájem, takže se musím pohnout z místa i bez něho,“ vysvětloval bývalý velterový král během živého výstupu na ESPN.

Je sice pravda, že Woodley projevil začátkem dubna touhu s Covingtonem bojovat, ale jeho úmysly byly čistě lišácké. Prvně jmenovaný má totiž za sebou regulérní přípravný kemp (na zápas, který mu byl později zrušen), druhý je naopak po zranění a do přípravy se zapojil zatím jenom lehce.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Tyron Woodley nabízí zápas v UFC, soupeř ale odmítl

„Jeho slova nemůžete brát vážně, Woodley je zlomený, a proto okolo sebe takto kope,“ bránil se Colby. „Věřte mi, nic mi neudělá větší radost, než když se budu moct osobně postarat o to, že toho blázna konečně pošlu do důchodu. Duely s ním nebo podvodníkem Martym (Kamaru Usman) jsou pro mě prioritou,“ přibližoval muž, který naopak tvrdí, že to byl právě Tyron, kdo komu pravidelně odmíta zápasy. My se ovšem jenom těžko dozvíme, kde se nachází pravda...


„The Chosen One“ se tedy mezitím rozhodl kývnout na zápas s Gilbertem „Durinho“ Burnsem (18-3). S ním by se měl utkat dokonce ještě v tomto měsíci, a to na Fight Night turnaji, jenž je v plánu na 23. května. Lokace nám bude upřesněna později, pravděpodobně půjde však opět o Floridu.


Další články