Sleduj nás

VIDEO: UFC legenda to přehnala s alkoholem a spadla z jachty do oceánu. Z vody ji tahalo několik lidí

VIDEO: UFC legenda to přehnala s alkoholem a spadla z jachty do oceánu. Z vody ji tahalo několik lidíFOTO: UFC

Člen Síně slávy UFC prohrál souboj se zemskou přitažlivostí a zřítil se do hlubin oceánu. Naštěstí měl však pohotové kamarády, kteří ho v houfu tahali z vody.

Chuck Liddell je jednou z neodmyslitelných postav minulé generace MMA fighterů. V UFC byl ještě předchůdcem Jona Jonese, ovládl tedy divizi polotěžké váhy a byl uveden i do prestižní Síně slávy. Takový Dana White se několikrát nebál říct, že Chucka řadí mezi čtyři nejlepší fightery všech dob.

„The Iceman“ má už však dávno odslouženo a nyní si užívá života. Nedá se říct, že by nějak aktivně pil, minimálně se o tom nevedou žádné diskuze, ale teď se rozhodl si nedělní odpoledne nadmíru užít. Bohužel pro něho, pohyb na jachtě nevybalancoval natolik, aby nespadl do Tichého oceánu.


Záznam z pádu obdržel portál TMZ Sports, na jehož sociálních sítích se ihned začaly množit různé komentáře. Naštěstí vše dobře dopadlo, a tak celou situaci většina lidí vzala s humorem.

„Takhle to dopadne, když se Iceman snaží proměnit v Aquamana,“ napsal například jeden z komentujících. „V každém případě ta práce nohou byla v době jeho aktivní kariéry mnohem lepší,“ smál se.


„Štěstí, že tam ti lidi byli. Na Liddellovi je vidět, že má vypito, a tak po pádu máchal rukama, jako by ani pořádně nevěděl o světě. Teď se tomu můžeme jen zasmát, protože to dobře dopadlo, ale v ten moment rozhodně o žádnou srandu nešlo,“ připsal další.

I navzdory tomuto skandálu zůstává Chuck sám sebou a pravidelně navštěvuje většinu UFC turnajů. S celou bojovou hrou zůstává aktivně spjatý a podporuje nové talenty. Jedním z takových byl před lety i sám Conor McGregor.


Další články