Sleduj nás

Václav Sivák na rozcestí! V RFA může vydělat balík za Růžičku, ale v Oktagonu by jej chtěl šéf Novotný

Václav Sivák na rozcestí! V RFA může vydělat balík za Růžičku, ale v Oktagonu by jej chtěl šéf NovotnýFOTO: OKTAGON MMA

Mistr světa WAKO PRO si stále drží výjimečný status neporaženého bojovníka a na stole se mu hromadí zajímavé nabídky. Vašek je již dlouho pod drobnohledem ruských organizací, asijského gigantu ONE a jeho bitva s Losene Keitou by zajímala i bosse Oktagonu Ondřeje Novotného.

Sivákův souboj s „Černým Panterem“ hýbe domácí scénou již od roku 2022. Losene nakonec vyzval podle pravidel Underground Milana Páleše, kterého zdolal velmi těsně na body. Nedávno se oba talentovaní mladící poškorpili na sociálních sítích a se vzájemným zápasem souhlasili.

Extrémně zajímavé bitvě je nakloněný i šéf Oktagonu Ondřej Novotný. Žluto-černá továrna na zážitky chystá v létě megalomanskou akci na fotbalovém stadionu pražské Slávie. Undergroundová rvačka divokého Keity s neskutečně precizním Sivákem by tento turnaj rozhodně vyšperkovala.


„Každý by se na to rád podíval a určitě je možné to domluvit. Jak tady někdo dobře zmínil, skvělé by to bylo v Edenu. A jak tady ještě někdo další zmiňuje, určitě bychom nemuseli nic platit RFA, protože Sivák s RFA neuzavřel žádný exkluzivní kontrakt. Spíše bychom se museli pobavit s jeho manažerem Andy Smrčkou, nevidí Novotný žádnou dramatickou překážku pro angažování „Bad Boye“.

O podobné scénáři nechce pochopitelně nic slyšet vedení RFA. Sivák je pro tuto organizaci absolutní poklad, bez kterého by RFA ztratilo velkou část svého lesku. Reakce šéfa Borise Marhanského tedy musela přijít velmi záhy, což se opravdu stalo. RFA by rádo zrealizovalo souboj svých šampionů Růžičky a Siváka. Skvělý zápas si žádá pořádný balík, který si obě hvězdy rozdělí.


„Oba kluky jsme oslovili s konkrétní nabídkou a očekáváme, že se do týdne rozhodnou. Jedná se o nabdíku, kterou ještě nikdy nedostali, co se postojových bojů týče, dokonce rekordní. Takové peníze u nás ještě nikdy nikdo nedostal. Teď zůstává rozhodnutí jenom na nich. Jestli budou souhlasit, postaví se proti sobě nejspíše v září. Jestli ne, budou i nadále našimi bojovníky, jen nepůjdou proti sobě," prozradil Marhanský v rozhovoru, který poskytl serveru kaocko.


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu