Sleduj nás

Rýsuje se bitva snů? Losene Keita si vzal na mušku Vaška Siváka! Bad Boy nadšeně souhlasí

Rýsuje se bitva snů? Losene Keita si vzal na mušku Vaška Siváka! Bad Boy nadšeně souhlasíFOTO: OKTAGON MMA

Oba patří mezi stěžejní hvězdy svých domovských organizací. Pokud by se ovšem nějakým zázrakem podařilo dohodnout zápas takto extrémně talentovaných bojovníků, jednalo by se o prvotřídní událost schopnou vyprodat ty největší haly.

„Černý Panter“ dokázal na turnaji Oktagon 50, že je zpět ve své někdejší formě. Nedávná zlomenina nohy nebyla na jeho výkonu absolutně znát a jeho divokost pocítil Niko Samsonidse, který po knokautu skončil v péči lékařů. Losene se tak vrátil na trůn pérové váhy a začal vyhlížet dalšího soupeře.

Tím by se podle jeho aktivity na sociálních sítích mohl stát úspěchy ověnčený Václav Sivák. Ostravský „Bad Boy“ kosí jednoho soupeře za druhým a na konci loňského roku si připsal dvě důležitá vítězství. Nejprve na turnaji RFA 14 setnul Němce Hoppa, poté v Lucerně obhájil světový titul WAKO PRO proti nebezpečnému Maročanovi Ahmidouchimu. Vašek by se měl zanedlouho představit na jednom z turnajů RCC, ale co bude po splnění ruské mise, to je ve hvězdách.


„Ahoj, Bad Boy Siváku!“ vyvěsil Keita na svůj Instagram výmluvnou grafiku. Stále neporažený šampion z Ostravy se v podobných případech nenechá dlouho pobízet, a tak přišla takřka okamžitě reakce, kterou jsme asi všichni čekali.

„Pojďme do toho. Sežeru tvoje schopnosti, jsem tu pro tebe, baby,“ zazněla odpověď, jakou chtěli fanoušci slyšet. Keita okamžitě začal kout železo, dokud je žhavé a nenechal konverzaci utichnout.


„To říkáš jen tak, aby se neřeklo. Jsi ale opravdu schopný proti mně nastoupit?“ dotázal se „Černý Panter“, načež dostal další ujištění, že Václav o souboj opravdu stojí. Nyní je míč na straně majitelů organizací, kteří by se mohli pokusit najít cestičku, jak fantastický duel uskutečnit. Losene se již v postojovém zápase představil, když těsně zdolal Milana Paleše. Tento zápas by nabídl ještě o fous zajímavější podívanou, protože Sivák má podobně agresivní styl jako Keita a jejich střet by nabídl absolutní esenci opravdového násilí.


Další články