Sleduj nás

Uriah Hall: Prohra se Stricklandem mě mrzí, pro Adesanyu bych byl velký problém

Uriah Hall: Prohra se Stricklandem mě mrzí, pro Adesanyu bych byl velký problém
Prohrál sice se Seanem Stricklandem, ale i tak si věří, že na šampiona by jeho schopnosti stačily.

Uriah Hall se ještě nedávno nesl na vlně čtyř výher, než ho až v jasném bodovém poměru srazil upovídaný tlučhuba z Anaheimu. „Byla to pro mě jedna z nejhorších proher kariéry,“ zpytoval své svědomí jamajský veterán, který doufal, že bude moct svou úspěšnou sérii promítnout až do titulové bitvy.

Údajně věřil, že by šampiona Israela Adesanyu porazil. „Chtěl jsem duel s Adesanyou. Nejsem tu, abych na něj kydal nějaké s*ačky, ale pevně věřím, že je můj styl šitý přímo na míru proti tomu jeho. Nepochybně bych pro něho představoval velký problém,“ predikuje Hall.

Teď se ale bohužel v žebříčku střední váhy propadl o něco níže, a tak si svou cestu na vrchol bude muset znova vyšlapat. „Mám před sebou celou řadu zabijáků, s nimiž se musím vypořádat. Rozumím tomu, jak to tu funguje, ale motivace mi stále nechybí,“ navnadil sedmatřicetiletý bojovník.

Situace ve střední váze je nyní pro nějaký čas jasně vyřešená. Šampiona Adesanyu v odvetě vyzve Robert Whittaker, přičemž zajímavý boj nám nabídne i dvojice Paulo Costa vs. Marvin Vettori či Darren Till vs. Derek Brunson. Uriah Hall se nachází ještě pod těmito jmény v žebříčku.

Další články