Sleduj nás

Ulice není ring, říká Diego Kotlár, který by nejraději bral kámen a omlátil ho Bendovi o hlavu

Ulice není ring, říká Diego Kotlár, který by nejraději bral kámen a omlátil ho Bendovi o hlavuFoto: Clash of the Stars

Kriminální minulost se v něm nezapře. Diego Kotlár doteď špatně skousává prohru s Karlosem Bendou, a to hlavně z toho důvodu, že se jejich souboj odehrával v místě, které je limitováno pravidly.

Jan Kotlár opět jednou pořádně vybočil z cesty. Pokud si zrovna nechválí sociální dávky v Česku, o kterých mluvil na nedávném streamu, tak se rád dohaduje s fanoušky na TikToku nebo Facebooku. Jeho poslední živé video je tomu důkazem.

Diego se dal do konverzace „s fanoušky“, kteří se jako už tradičně ptali na jeho příští zápas. Šumperský Terminátor prozradil, že všechny své síly soustředí na leden, kdy se bude konat turnaj Clash of the Stars 7, na který má údajně potvrzenou účast. Jen u toho ale neskončilo.

Když se dostavila provokativní zpráva, že na to Diego nemá a že se bojí, rozhodl se komentujícímu rázně odpovědět.  

„Jestli chceš, přijeď za mnou, uvidíme, jestli se budeš bát, anebo ne. Přijeď. Uvidíš! Já ti ukážu, co je realita tady na soukromém pozemku. Ne v ringu, ale tady. Vezmu kámen, pustím ti ho do hlavy a nebudeš dejchat... Vy si furt myslíte, že venek je ring,“ prohlásil zcela bez výčitek Diego Kotlár, který má, jak sám odhalil, odsezeno deset let za vraždu.


Téže krutý osud by potkal Bendu

Ruku na srdce. Od Diega se po všech těch řečech, jak Bendovi nedá žádnou šanci, očekával mnohem lepší výkon, než jaký předvedl. A to mu je dodnes vyčítáno… Nicméně chyba, jak sám uvedl v posledním streamu na TikToku, byla ale opět v pravidlech. On by byl raději, kdyby nebyla žádná, taková je údajně totiž jeho dominanta.

„To není o tom, že jsem s ním (Karlosem) šel do Clashe. Já jsem tam šel sám za sebe a svoje děcka. Já tam nešel s romskou vlajkou, abyste to už konečně pochopili. A kdybychom se potkali sami venku, tady, kde já bydlím, věřte mi, že by to dopadlo špatně. Kámen do hlavy a je mrtvej a rovnou ho veze záchranka,“ prohlásil Jan Kotlár.

„Kdybychom se střetli venku na ulici, tak mi věřte, že by to dopadlo jinak, protože co by bylo první po ruce, to by měl Benda v hlavě. A možná bych ho zmrskal natolik, že bychom o něm půl roku neslyšeli. Ale tohle je ulice, to je moje dominanta, tam se mi Benda bál čelit, takže jsme si to dali v kleci, kde jsou nějaká pravidla, já je respektoval, a i když jsem měl něco natrénováno, tak jsem zamrzl,“ dodal Diego ve streamu, jehož útržek si můžete poslechnout na přiloženém videu. Další články