Sleduj nás

Diego Kotlár: V ringu můžu prohrát, ale na ulici bych bral kámen a Benda by měl KO

Diego Kotlár: V ringu můžu prohrát, ale na ulici bych bral kámen a Benda by měl KOFoto: Clash of the Stars

Že Diego Kotlár při svých tvrzeních kolikrát chodí až za hranu, o tom jsme se přesvědčili už několikrát v minulosti. Marně jsme si však ale mohli myslet, že se časem a po tolika pokutách dokáže poučit.

Jan Kotlár má za sebou kriminální minulost. Přesný důvod, proč seděl, to nedokáže nikdo zjistit, ale naší redakci už v lednu prozradil, že to bylo za neúmyslné zabití bratrance, kterého načapal, jak mu spí se ženou. V afektu mu dal takovou ránu, která se po několika dnech ukázala jako smrtící.

Kotlár si odseděl deset let, na což by si člověk logicky řekl, že si svůj trest odpykal a on se z toho poučil. Kdepak. Už při propagaci zápasu s Karlosem Bendou se v něm vařila voda a on se několikrát nebál říct, že svého soupeře znásilní nebo jej dokonce zmrzačí. Jelikož tyto útoky byly veřejné, tedy publikované na sociálních sítích, dostaly se až na policejní útvar v Hanušovicích. Po několika sezeních byl Jan Kotlár uznán vinným a byl donucen zaplatit tučnou pokutu. A to měl ještě štěstí, že to Karlos nechtěl hnát výše.


Ani toto varování ovšem nebylo pro Diega překážkou. Prohra s Karlosem Bendou po té vší nenávisti mu pořád leží v žaludku, že když se jej lidé ptají, jak je možné, že prohrál, odpovídá jim prostě, že to bylo kvůli pravidlům. „Já jsem totiž pouliční rváč. Jsem expert na půllitry, židle, sekery a takovéto věci,“ vysvětloval.

Nově se k nám dostalo další video, resp. úryvek ze streamu, ke kterému došlo toto úterý 25. července. V něm mu jeden ze sledujících napsal: „Čau, Benda ti dal dobře.“ A Diego pak opět cítil potřebu svojí kriminální řečí něco vysvětlovat. „Co Benda, no tak mi dal. To je snad normální, v ringu to je normální. Venku by se mu to nepovedlo, kamaráde,“ reagoval.


„První kámen v ruce, (rána) do hlavy a KO. Víš. Pouliční boj je něco jinýho a ring je taky něco jinýho. Tam jsem ho podcenil a nedá se nic dělat. Dostal jsem, dostal jsem,“ odůvodňoval svoji porážku, ke které by však prý nedošlo, kdyby nebyl limitován žádnými pravidly.  

S ohledem na chování tu máme jisté podobnosti s Tadeášem Růžičkou, od kterého se organizace již začínají distancovat. Bude to i v případě Diega podobné?


Zdroj: Autorský text


Další články