Sleduj nás

Vraždil kvůli nevěře a vyfasoval deset let! Teď míří Diego Kotlár ve stylu a za ranec do klece

Vraždil kvůli nevěře a vyfasoval deset let! Teď míří Diego Kotlár ve stylu a za ranec do kleceFoto: Clash of the Stars

Valdice a Mírov jsou věznice, kam jsou umístěni vězni jen za ty nejhorší případy. A právě do nich se podíval i Jan (Diego) Kotlár. 

Terminátor Diego Kotlár je strýcem Jaroslava Kotlára, který byl na předchozím turnaji Clash of the Stars přemožen Karlosem Bendou. A protože tu máme rodinné vazby, rozhodl se Diego svou krev bránit a pomstít. 

Rázem nám začalo velmi silné promo, které už Karlos Benda nemohl ignorovat a stejně tak jej nemohl ignorovat ani Clash, kterému tento člověk přišel marketingově zajímavý, proto jej také oslovil. Posléze se však zjistilo, že byl Honza za mřížemi. 


Ve videích, které vydává na svém Facebooku, promluvil o tom, že si odseděl deset let, přičemž se přesně netušilo za co.

Proč tedy Diego Kotlár seděl?

Že byl Diego ve vězení, a že se jednalo o Valdice a Mírov, to jsme se dozvěděli až po tom, co započala oficiální jednání s organizací Clash of the Stars. Veřejností se navíc začaly šířit názory, že Honza znásilnil, a dokonce se mělo jednat o „nezletilou dívku“. To by byl opravdu brutální případ, který by zjevně netoleroval ani Clash. I proto jsme Diega oslovili, aby šel s kůží na trh.


Upřímně přiznal, co udělal, a také řekl, že toho lituje. Byl však prý mladý kluk a stal se obětí nevěry, kterou tehdy nedokázal překousnout a bohužel se pod vlivem afektu řídil emocemi.

„Seděl jsem za svoji družku. Bylo nám 17 let a já tehdy chodil s tátou do práce. Jednou se nám nevydařil den, pršelo, a tak jsme se vrátili domů dříve. Jak jsem přišel, tak jsem nachytal svou ženu, jak souloží s mým bratrancem. Oba jsem je zmlátil a ji jsem zavřel do velkého mrazáku. Na něm jsem seděl a řval jsem, že za to, co udělal, si zaslouží zemřít.

Když mě policie zpacifikovala, její máma na mě podala trestné oznámení, že jsem ji zbil a znásilnil, ale to už nebyla pravda. Ten bratranec ale bohužel zemřel. Jak dostal ránu, tak spadnul a rozbil si hlavu. Šlo o neúmyslné zabití a dodnes mě to mrzí. Za to jsem dostal deset let,“ přiznal nám Kotlár. 


Diego tvrdí, že šel s kůží na trh, a i když to pro něj nebylo snadné, přiznal, jak to údajně bylo. Posledních dvanáct let je doma, vychovává čtyři děti a na své mladé já dá vzpomenout maximálně už jen v kleci, kde chce čelit Karlosi Bendovi, přemoct ho a vrátit čest příjmení Kotlár.

Nedávno opravdu podepsal s organizací Clash of the Stars smlouvu, kde by se již měl předvést v červnu tohoto roku.


Další články