Sleduj nás

Diego Kotlár: Já do práce nemusím, mně ta vaše sociálka dává dost. Na co si cigán vzpomene, to má

Diego Kotlár: Já do práce nemusím, mně ta vaše sociálka dává dost. Na co si cigán vzpomene, to má Foto: Clash of the Stars

Diego Kotlár je jedním z lidí, kteří se nebojí mluvit zcela na rovinu. Do práce nechodí, protože je to zápasník, ač má na kontě jenom jeden amatérský zápas, a také proto, že ho stát plně dotuje.

Jan „Diego“ Kotlár je třiačtyřicetiletým mužem ze Šumperka, kde žije společně se svojí ženou a čtyřmi dětmi. Jeho paní údajně prodělala plicní embolii, a tak je odkázána na domácí lůžko, a on sám už sedm měsíců také aktivně nepracuje.

V lednu Diego podepsal smlouvu s organizací Clash of the Stars, která jej vázala k MMA zápasu s Karlosem Bendou, a v únoru se byl podrobit operaci pupeční kýly, kvůli čemuž přerušil svoji práci ochranky v Penny Marketu.

Osm týdnů byl Diego v domácím léčení, načež se vydal do Prahy, kde v gymu Olympia Fitness Hostivař zahájil přípravu na zápas. Ten k jeho smůle trval pouhých třicet vteřin, prohrál jej na TKO, shrábnul si odměnu 50 tisíc a opět se vydal léčit do Šumperka.

Co na srdci, to na jazyku

Jan Kotlár je velice otevřeným člověkem, který kolikrát mluví dříve, než stihne popřemýšlet nad možnými následky. Mnoho fanoušků, kteří se s ním dostali do verbálního sporu, by o tom mohlo vyprávět.


Při jednom klasickém streamu se lidé zajímali, proč Diego nepracuje, proč je pořád doma. „Jestlipak on nechodí někam na železo,“ zaznělo v éteru. Na zvědavost fanoušků měl bojovník ze Šumperka ovšem rychle připravenou odpověď.

„Já pro železo nemusím, já mám peněz dost. Mně ta vaše sociálka dává dost. Máme od nich randály, kamaráde. Na co si cigán vzpomene, to má. Víš? Ale u vás u gádžů to není,“ reagoval třiačtyřicetiletý otec čtyř dětí za doprovodu drobného chichotání.


Jsem zápasník a celebrita

Tímto se nám tedy naskytla odpověď na otázku, jak je možné, že Jan Kotlár dokáže živit tolik dětí a nemocnou ženu, když sám nechodí do práce. Nicméně tady naše vysvětlení stále nekončí.

Jelikož je léto v plném proudu – pravda, nyní sice kouskováno obdobím dešťů – vydal se Diego v ranních hodinách pracovního týdne na pláž. Opět, kamera se zapnula a spustil se živý stream, kterého byla součástí i naše redakce.

Diego mluvil o svém nadcházejícím zápase, přípravě, o tom, jak propustil trenéra Tomáše Polláka, který ho prý pořádně zklamal, načež se téma znovu stočilo k zaměstnání.

„Ty nepracuješ? Jdi makat!“ zněl téměř až povel od jednoho z komentujících. Diego však rázem zbystřil a nastartoval své myšlenkové pochody. „Proč bych měl chodit makat? Já jsem zápasník, takže nepotřebuju chodit do práce,“ odpálkoval dotyčnou osobu.


Vzkaz pro kritiky

„Kritici, starejte se sami o sebe a do mě se vůbec neobouvejte. Já už jsem celebrita, já vedu jiný život a co dělám nebo nedělám, do toho vám je putna,“ konstatoval šumperský Terminátor, jehož bojovým idolem je sám Karlos Vémola.

Upřímně, není se čemu divit, že má Jan Kotlár odpůrce i u romské komunity. Podobná prohlášení jí jistě nijak neprospějí… Nicméně abychom neukazovali pouze na jednu stranu mince, ta druhá zní: „Já dělám show, vše je o číslech,“ říkává také Diego. Proto nemůžeme vědět, zdali svá slova myslí vážně, anebo zdali jsou jen součástí propagace jeho dalšího zápasu. Přikloníme se tedy spíše k tomu tvrzení, že všechno by mělo mít své hranice a tady už byly překročeny.

Zdroj: Autorský text


Další články