Sleduj nás

Kde dnes sledovat UFC 300 živě zdarma? Fight card a výsledky

Kde dnes sledovat UFC 300 živě zdarma? Fight card a výsledkyFOTO: UFC

UFC dnes přichází s historickým okamžikem, jelikož uvidíme turnaj 300! Fight card je přímo našlapaná a určitě se můžeme těšit i na překvapivé výsledky. V neposlední řadě startuje v Las Vegas Jiří Procházka, tentokrát na něj čeká prelims karta.

Speciální nabídku si připravila nová kancelář v Česku, sázenku 500,- Kč zdarma na UFC 300 vyzvedněte zde.

Očekává se, že to bude jedna z největších událostí roku 2024. S účastí několika současných i bývalých šampionů tento večer zcela jistě slibuje být skutečně nezapomenutelný. Například souboj Figueiredo vs. Garbrandt, kterým začíná turnaj, dává jasně najevo, jak silná je tato fight card. Navíc se na akci představí i Jiří Procházka, který se postaví svému rivalovi Rakićovi.


Kde sledovat UFC 300 živě?

Turnaj UFC Fight 300 odstartuje v sobotu v půlnoci, s hlavní kartou začínající tradičně v 4:00 ráno. Každý zápas, včetně reklamních přestávek, obvykle trvá zhruba 30 minut. To znamená, že Jiří Procházka nastoupí někdy kolem 3:30 ráno a hlavní událost by měla začít okolo 6:00 ráno. Čas je pouze orientační.

Všechny zápasy dlouho očekávaného turnaje UFC 300 z Las Vegas můžete sledovat zde.


UFC 300 fight card a výsledky

Je to večer, který zanechá svou stopu v historii, s oslavou MMA na nejvyšší úrovni. Karta plná šampionů minulosti i současnosti. Turnaj UFC 300 se stane dalším svátkem pro fanoušky bojových sportů.

České fanoušky pak zajímá zejména Jiří Procházka, který se po své první porážce mezi elitou vrací do akce. Čeká ho však tvrdý souboj s Aleksandarem Rakićem, rakouským finišerem. Budoucnost českého samuraje záleží na tom, zda se mu podaří získat vítězství.

Hlavní karta (04:00)


Alex Pereira vs. Jamahal Hill 
Zhang Weili  vs. Yan Xiaonan 
Justin Gaethje vs. Max Holloway 
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Bo Nickal vs. Cody Brundage

Prelims karta (00:00)

Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jalin Turner vs. Renato Moicano
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody GarbrandtDalší články