Sleduj nás

Israel Adesanya tipuje hlavní zápas UFC 300 Pereira vs. Hill. Očekává pád šampiona a pomstu Procházky

Israel Adesanya tipuje hlavní zápas UFC 300 Pereira vs. Hill. Očekává pád šampiona a pomstu ProcházkyFOTO: UFC

Bývalý šampion střední váhy se pustil do velmi odvážné predikce. Hlavní zápas turnaje UFC 300 bude mít podle Israela šokující průběh, se kterým většina sázejících příliš nepočítá.

Alex Pereira je momentálně jedním z neděsivějších bojovníků z celé UFC soupisky. Neskutečná knokautová síla je navíc doprovázena stále se zlepšujícími schopnostmi na zemi. „Poatan“ dokázal v rekordně krátkém čase ovládnout hned dvě váhové divize, a tak není velkým překvapením, že je i při své titulové obhajobě favoritem.

Ve výhru Brazilce, který se nevyžívá v projevování emocí, věří přes sedmdesát procent sázejících. Čáru přes rozpočet jim však dělá předpověď Alexova velkého rivala Israela Adesanyi.


„Je to bitva na pět kol, takže začátek bude hodně vlažný. Alex se bude snažit okopávat nohy, ale Jamahal půjde rovnou po hlavě. Bude se od začátku snažit, aby si vyměřil rozhodující úder. Vyhnout se lowkickům je sice hodně ošemetné, ale Jamahal má připraveny opravdové speciality,“ napínal Adesanya fanoušky na svém YouTube kanále.

Pravdou je, že Hill během své přípravy neváhal Adesanyovi zavolat a požádal o pomoc při hledání receptu na Brazilce.


„Jamahal se ho vůbec nebojí. Má v úderech opravdu šílenou sílu. Myslím si, že Alex bude knokautován! Všichni víme, že je porazitelný, já jsem to taky dokázal,“ připomněl Israel zápas na turnaji UFC 287, kde skončil brazilský fantóm v bezvědomí na podlaze klece. Afričan tento památný večer přežil a vykryl všechny útoky, nakonec jej vlákal do smrtící pasti.

Kopy na nohy dvaatřicetiletého Američana mohou být nebezpečné hned z několika důvodů. Pereira dokáže lowkicky skvěle časovat a v kombinaci s jeho sílou je jasné, že stačí pár přesně trefených a noha oponenta přestane fungovat, jak má. Hill je navíc čerstvě po vážném úrazu achilovky, kterou si utrhnul při basketbalovém zápase. O tom, zda všechno srostlo, jak mělo, se bude chtít Alex přesvědčit hned v prvních minutách očekávaného zápasu.Další články