Sleduj nás

Trenéři mluví o Procházkově taktice na Teixeiru. Počítá se s několika možnými scénáři

Trenéři mluví o Procházkově taktice na Teixeiru. Počítá se s několika možnými scénáři
Jiří Procházka se nepochybně bude pokoušet vytasit nějaké ukázkové KO, ale je si samozřejmě velmi dobře vědom i toho, že bude čelit elitnímu zemaři.

Pokud čelíte zkušenému wrestlerovi, zcela jistě to znamená, že pokud zápas neukončíte v prvních sekundách jeho průběhu, pak se podíváte na zem. A to je prostor, ve kterém je Glover Teixeira naprostý král.

Kdyby náhodou na žíněnku stáhl i Jirku, začne se samuraj řídit novou strategií. Není se však údajně čeho moc obávat, na vše má být nejlepší český MMA bojovník připraven.


„Máme několik scénářů, jak by se mohl zápas vyvíjet, jsme nachystaní pružně reagovat na dané situace,“ sdělil serveru kaocko trenér Martin Karaivanov.

„Plán máme jasně daný, v průběhu zápasu budeme komunikovat. Máme nejlepší taktiku, kterou jsme si mohli přát, to znamená, že Jiří bude kralovat, nic nás nezaskočí a Jiří zdárně Teixeiru ukončí.


Samozřejmě máme více možností. Plán máme jasně daný, ale nechci prozrazovat detaily a podrobnosti. Jsme připraveni na pět kol po pěti minutách. Jsme připraveni na všechno,“ přidal se Jaroslav Hovězák.

Na oko to tedy vypadá, že vše půjde úplně hladce. Nicméně předzápasové předpoklady jsou jedna věc a realita věcí druhou.

Glover je skutečně elitní zemař, který vstupoval jako outsider do bitev s Blachowiczem, Santosem či Smithem a všechny je nakonec hravě porazil. Na všechny pochopitelně platila jeho zem.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články