Sleduj nás

Tohle že je UFC? Však tu není nikdo dobrý! diví se nová hvězda. O titul budu bojovat s Chimaevem, předpovídá

Tohle že je UFC? Však tu není nikdo dobrý! diví se nová hvězda. O titul budu bojovat s Chimaevem, předpovídá Foto: UFC

Na kontě má pouhých pět MMA výher, ale už teď v UFC pro sebe nevidí soupeře. Bo Nickal se rozpovídal o své budoucnosti a předpověděl, proti komu půjde o titul. 

Nadějný americký bijec toho v kleci ještě příliš moc nepředvedl, ale pusa mu jede ostošest. I když si teď užívá vánoční svátky, již se nemůže dočkat, až mu bude odhalen další soupeř, kterého samozřejmě také hravě porazí.

A aby Nickal netroškařil, tak rovnou prozradil, že je jen otázkou času, než se v UFC stane šampionem. Toto přesvědčení údajně nabral při pohledu na kvalitu divize střední váhy, kde pro sebe nevidí žádnou konkurenci. 


„Mé cíle jsou vždy ty nejvyšší. Takové, které se ostatním mohou zdát nedosažitelné nebo nemožné. Chci se stát šampionem UFC a chci, aby se to stalo co nejdříve. Už teď vím, že jsem nejlepším wrestlerem v celé organizaci, ne-li rovnou na celém širém světě,“ rozpovídal se Bo Nickal pro portál ESPN, kde se snažil fanoušky navnadit, aby s napětím očekávali jeho další comeback. 

„Co se dívám na naši divizi, je mi jasné, že své cíle naplním. Rád bych si dal duel se Seanem Stricklandem nebo Dricusem Du Plessisem, které považuji za snadné soupeře, ale než se dostanu k boji o pás, bude patrně šampionem už Khamzat Chimaev,“ předpokládá Nickal a ukazuje přitom na dalšího elitního wrestlera. 


„Nicméně i to je věc, na kterou se poměrně dost těším. Střetnu se s druhým velkým wrestlerem a aspoň všem dokážu, že na zemi se mi nikdo nevyrovná,“ plánuje. Tím v podstatě prozradil, jak moc věří v Chimaevovy mistrovské schopnosti. Ještě více pak ale věří v ty své. 

„Pouze čas napoví, zdali mám pravdu a jestli budou mé předpovědi přesné. Já si věřím. Věřím ve své kvality a udělám vše pro to, abych svůj potenciál naplnil,“ završil Nickal. 


Další články