Sleduj nás

To zas*ané kiwi se chystám zabít! přilévá Paulo Costa olej do ohně

To zas*ané kiwi se chystám zabít! přilévá Paulo Costa olej do ohně

Čeká nás největší zápas v celé historii střední váhy? Nabuzený titulový vyzyvatel Paulo Costa (13-0) o tom nepochybuje a už teď pokračuje v plivání ohně na svého příštího soupeře – šampiona Israele Adesanyu (19-0).

Doposud sice neznáme datum, ani místo konání, ale už víme, že pokud jednoho nebo druhého bojovníka nevyřadí nějaké zranění, pak se tohoto velkolepého souboje určitě dočkáme.

Adesanya slibuje, že s Costou vytře podlahu, přičemž mu plánuje dát lekci z produktivity, kterou završí faceliftem obličeje svého soupeře. Brazilský vyzyvatel pro změnu tvrdí, že šampionovi prorazí žebra a konečně utlumí to „hype“, které kolem něho vzniklo.


„Můj zápas s Israelem bude jedním z největších za poslední roky. Je to tak, že se oba dva vyloženě nenávidíme. Určitě v rámci střední váhy ještě neexistovala větší rivalita,“ pravil Costa.

„Jedná se o mnohem větší událost, než byl duel Silva vs. Sonnen, kde Sonnen jenom mluvil sračky a Silva ho nechal. U mě s Adesanyou je to jiné, já se totiž nemůžu držet při zdi a nereagovat,“ vysvětloval Costa s tím, že si v tomto velmi vyhlíženém souboji půjde jednoznačně pro KO.


„Israel má nevymáchanou hubu a moc se přetvařuje. Opravdu se to zasrané kiwi chystám zabít,“ sliboval.

A sám nigerijský šampion, který nedávno podobně hrubě odpověděl, se nechal slyšet, že s taktikou svého soupeře už předem počítá, proto bude co možná nejlépe připraven. Dle vlastních slov si s Paulem bude hrát hru na kočku a myš, hlídat si distanc a přesně kontrovat. Uvidíme ovšem až v samotném zápase, jak se mu tento plán povede.


Další články