Sleduj nás

Těším se na zápas a těším se na své vítězství. Skalp Procházky mi zajistí boj o titul, culí se Rakič

Těším se na zápas a těším se na své vítězství. Skalp Procházky mi zajistí boj o titul, culí se RakičFOTO: UFC

Do boje nám zbývá jen pár okamžiků a Aleksandar Rakič čím dál více překypuje sebevědomím. Opravdu se bude jednat o procházku růžovou zahradou?

Za námi je velká předzápasová tisková konference i ceremoniál vážení a na obojích akcích se srbský bojovník šibalsky usmíval. Ačkoliv se mu Jiří Procházka díval přímo do očí a dával mu najevo svou nebojácnost, tak se Aleksandar jen culil. Jako by měl v rukávu schované eso, které již za pár chvil vytáhne na veřejnost.

„Myslím si, že nemusíte být žádným geniem, abyste si Jirku zvládli nastudovat. Samozřejmě, dělá věci, které se zdají nepředvídatelné, ale zato je dělá pořád stejně. Jeho pohyb a návyky se nemění. Alex Pereira nám ukázal, kudy vede cesta, a já věřím, že na ni zvládnu také nakročit,“ prohlásil Rakič po konferenci portálu MMA Junkie. Dával tak plně najevo své sebevědomí, které se nejspíše opírá o podobnou taktiku, jako využil Pereira loni v listopadu, když Jirkovi svými leg kicky vzal hybnost.


„Jirka je dobrý v tom, že umí vytvářet chaos, ale já jsem naopak dobrý v tom, že umím tyhle agresivní styly kontrovat. Těším se na zápas a těším se i na své vítězství. Jirkovi v žebříčku náleží dobré místo, a proto si jsem jistý, že když ho porazím, zajistí mi to boj o titul,“ mne si ruce dvaatřicetiletý bojovník, který poslední dva roky laboroval se zraněním. Ten hlad po boji i výhře se nyní bude snažit ukojit.

„O svých schopnostech rozhodně nepochybuji. Jiřího posadili na zadek už slabší soupeři, než jsem já. Těším se na ten chaos, co se proti mně bude chtít rozpoutat. Jsem na něj plně připravený. Uvidíme, zdali bude i on připravený na mě,“ doplnil Rakič, jemuž v žebříčku polotěžké váhy náleží pátá příčka. V případě výhry by se mohl dostat na druhou, která nyní náleží Procházkovi.Další články