Sleduj nás

Tak pozor! Do polotěžké váhy UFC se chystá obrovské zvíře, které chce jedině titul!

Tak pozor! Do polotěžké váhy UFC se chystá obrovské zvíře, které chce jedině titul! FOTO: UFC

Do polotěžké váhy UFC má namířeno člověk, kterého si fanoušci opravdu hodně moc přejí vidět bojovat s Jiřím Procházkou.

Co Jahamal Hill vyslal Procházkovi vzkaz, aby se stihl dát co nejdříve do pořádku, aby se mohli utkat, vstoupil do jejich konverzace Alex Pereira, který napsal: „Hille, když je Procházka zraněný, tak co kdybys raději vypnul mě?“ Touto zprávou otevřel dveře mnoha lákavých možností.

Všichni víme, že je Pereira taková větší střední váha, která má co dělat, aby pořád shazovala na hranici 84 kilogramů. Proto i její trenér Glover Teixeira řekl, že se dříve nebo později Alex stejně usadí v divizi polotěžké váhy, kde si dojde pro titul, který momentálně náleží právě Jamahalu Hillovi. 


Co se jedenatřicetiletý šampion s americkými kořeny o této zprávě dozvěděl, pohotově na ni reagoval. „Co to je, co se to děje?! Samozřejmě, že si to spolu můžeme rozdat! Pokud se skutečně chceš přesunout o váhu výš a chceš si to se mnou dát, tak proč ne!“ odvětil Hill.

„Klidně do toho půjdeme, protože já se nebojím nikoho. Beru každý zápas jako svoji další výzvu a zkoušku. Pokud má být Pereira můj příští soupeř, tak mi to dodá jen motivaci více makat!“ přidal Hill.


Alex Pereira je nejprve spojován s MMA odvetou proti Israelu Adesanyovi, načež by se vážně měl do divize 93 kilogramů přesunout. V této souvislosti můžeme zároveň často slýchat názor fanoušků, kteří by si přáli, aby se Pereira střetl v lukrativní postojářské bitvě právě s Jiřím Procházkou, který se do klece ovšem vrátí nejdříve v druhé polovině léta.​

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články