Sleduj nás

Jiříku, máš čas do srpna a v kleci tě zruším, rozparádil se Hill

Jiříku, máš čas do srpna a v kleci tě zruším, rozparádil se HillFOTO: UFC

Jamahal Hill je ochotný si na Jiřího Procházku počkat až do srpna, pak mu ale přichystá peklo. 

Čím dál více to začíná vypadat, že by se Jamahalovi mohl splnit jeho (bojový) sen. Dlouhé měsíce totiž označuje Jirku za svého vysněného soupeře, kterého by chtěl vyzvat k tanci. A český samuraj tuto výzvu s otevřenou náručí přijímá. Potřebuje jen, aby mu to dovolilo zdraví. 

„Tak co, Jiříku. Doufám, že ses nezaleknul mého posledního výkonu (nad Gloverem Teixeirou). Dávám ti čas nejpozději do srpna, jak jsi říkal, že v této době bys mohl být zpátky. Věz však, že tě bude čekat stejný osud, jaký potkal Glovera,“ nechával se slyšet Hill na kanále ESPN+.


„S Procházkou by to byla obrovská bitva, kterou bych zaručeně vyhrál. Podle mě jsem ve všech ohledech lepším MMA bojovníkem. Moc se na ten zápas těším a doufám, že to dopadne,“ vyřkl své přání. 

Procházka se už zotavuje z operace ramene a pomalinku se začíná i rozpohybovávat. I když to nyní vypadá slibně, není stoprocentně jisté, že do léta bude v pořádku. 


„Pokud Jirka nebude v pořádku, tak holt přijmu někoho jiného. Myslím si však, že na to UFC teď nebude tlačit, protože polotěžká váha nemá přesně určeného žádného vyzývatele. Mohl jím být Magomed Ankalaev, ale po tom, co předvedl v posledním zápase proti Janu Blachowiczovi, si myslím, že mu tu šanci teď jen tak někdo nedá,“ sdělil svůj názor Hill. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články