Sleduj nás

Startovka pro UFC 235 slibuje zápasy snů. Chybět nebudou bývalí šampioni ani dvě titulové bitvy

Startovka pro UFC 235 slibuje zápasy snů. Chybět nebudou bývalí šampioni ani dvě titulové bitvy

Garbrandt, Lawler, Woodley, Jones, Askren, Holm a další. Takhle nabitou startovní soupisku byste pod jinými eventy pořádanými prestižní značkou UFC asi jen tak nezažili.

Současný rozpis nás odkazuje na dva titulové fighty, jež budou doprovázeny bývalými držiteli pásů a dalšími mladými potenciálními talenty.

Hlavním tahákem večera je duel v polotěžké váze mezi Jonem Jonesem a Anthony Smithem a těsně před nimi se pod podpisem velterové divize utká šampion Tyron Woodley s Kamaru Usmanem.


Startovka pro UFC 235 slibuje zápasy snů

Půjdeme-li trochu více do hloubky, velký návrat chystá také bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt, jehož se na cestě zpátky na vrchol pokusí zastavit téměř bezchybný Pedro Munhoz.


Velice napínavý bude i duel bývalého mistra velterové váhy pod značkou ONE Championship Bena Askrena, který doposud nepoznal hořkost porážky. Při svém debutu v UFC se utká s Robbie Lawlerem.

Příjemné zpestření, jež nás má nažhavit na další velké boje, přinese bývalá bantamová šampionka Holly Holm, na níž pro změnu bude čekat zatím neporažená Aspen Ladd.


V závěru nesmíme opomenout ani na černého koně Zabita Magomedsharipova, jemuž je předurčeno stát se mistrem pérové váhy. Výhra nad Jeremy Stephensem by mu mohla zajistit bitvu o pás.


Další články