Sleduj nás

Pudilová o mimořádném setkání s McGregorem: Je z něho cítit, že to je celebrita

Pudilová o mimořádném setkání s McGregorem: Je z něho cítit, že to je celebrita
Lucie Pudilová měla to štěstí, že se během tréninku mohla osobně poznat i s celosvětovou MMA hvězdou Conorem McGregorem.

Ten si sice za normálních okolností pořád pluje na své miliardové jachtě, kde má i vlastní tělocvičnu, ale protože se pomalu blíží jeho termín návratu, začne se zjevně postupně také vracet na místo svého hlavního tréninkového prostředí.

V irském Straight Blast Gymu se už nějaký čas poctivě připravuje i česká zápasnice Lucie Pudilová, která zde našla svoji ztracenou formu, a dokonce si vysloužila opětovný lístek do UFC. A tak se již připravuje na druhý debut.


Během jednoho z tréninků k ní do gymu přišla i vzácná návštěva. Conor McGregor se vrátil a ani Lucka neodolala pokušení a okamžitě se s tamní hvězdou seznámila. O svém prožitku informovala deník Sport.
„Hned, co Conor přišel do tělocvičny, tak z něj vyzařovala taková jiná energie. Hezky pozdravil, byl pozitivní a okamžitě bylo znát, že je to superstar,“ pověděla.

„Já jsem ještě dotrénovávala, on měl akorát před sparingem. Zeptala jsem se, jestli se můžu na sparing podívat, souhlasil. Skoro nikdo tam nebyl, takže to byla docela vzácná podívaná. Nikoho jiného tam moc nepustili. A já mohla sledovat celý sparing,“ pochlubila se svým mimořádným zážitkem.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články