Sleduj nás

Prohrála jsem těsně na body, rozhodně mi nikdo nenakopal zadek, brání se Claressa Shields

Prohrála jsem těsně na body, rozhodně mi nikdo nenakopal zadek, brání se Claressa Shields

Neomylná boxerská šampionka se vydala na MMA půdu, aby zde dokázala, že dokáže být královnou všech bojových sportů. Hned ve svém druhém zápase však prohrála.


Pro Shields to byla vůbec první kariérní prohra, kterou kdekoliv zaznamenala. Protože se MMA věnuje teprve devět měsíců, bylo jasné, že ještě nebude ovládat všechny jeho aspekty, zejména wrestling, a právě toho její poslední soupeřka využila.


Shields ve velmi vyhlížené bitvě pod taktovkou PFL uspěla možná v prvním kole, následně ale prohrála následující dvě, byla nonstop kontrolována na zemi, kvůli čemuž prohrála via split decision a někteří fanoušci hned zpochybnili její dovednosti."Aby bylo jasno, prohrála jsem jenom těsně na body, rozhodně mi nikdo nenakopal zadek. Nikdo neřekl, že tato cesta bude jednoduchá, tak MMA je pro mě stále nové a já se v něm plánuji učit," sdělila jindy neomylná zápasnice, která si v boxu podrobila vše, co již chtěla.


"Rozdíl je hlavně v tom, že jsem na tréninku neměla takto kluzké bojiště. To je oproti boxu strašně velká změna. Myslím si, že jsem udělala spoustu věcí dobře, i když jsem prohrála na body," přiznávala si.Podle všeho teď Claressu v kleci nějaký čas neuvidíme. V prosinci bude hájit svou neporazitelnost mezi šestnácti provazy, pak teprve bude vyhlížet svůj třetí zápas v PFL.


Další články