Sleduj nás

Pokud nepřijmeš zápas, utká se o pás Makhachev s Dariushem, tlačí na Oliveiru manažer Abdelaziz

Pokud nepřijmeš zápas, utká se o pás Makhachev s Dariushem, tlačí na Oliveiru manažer Abdelaziz
Na Charlese Oliveiru je vytvářen stále větší tlak, aby přijal zápas s Islamem Makhachevem.

Ačkoliv se Brazilcovi tento souboj nelíbí, neboť si jej údajně Islam ze svého současného postavení zatím nezaslouží, spousta „vlivných“ lidí tvrdí něco jiného.

„Charles by měl svůj názor přehodnotit a ukázat, že je skutečně nejlepší. Neexistuje lepší způsob, jak to dokázat, než tím, že porazí Islama Makhacheva,“ je přesvědčený například takový věhlasný komentátor Joe Rogan.

A k němu se připojují i další. „Dano White, teď prostě musíš nařídit souboj Oliveira vs. Makhachev. Žádný jiný zápas tu nedává logiku!“ přidával se ruský Orel Khabib Nurmagomedov, který má v bantamové váze UFC svého bratrance Umara. A ani ten nezůstával s naléháním pozadu.

„No tak, Charlesi, nebuď srab a bojuj s Islamem!“ přidával se Umar se svým příspěvek na sociálních sítích, ve kterém cíleně označil i Danu Whitea, aby mu náhodou něco neuniklo.Vyplatí se tento nátlak?


Čím dál více to začíná vypadat, že pokud Oliveira duel s Makhachevem nepřijme, začne šéf stáje Dominance MMA tahat za nitky, aby o pás bojovala jiná dvojice. Jak totiž víme, po nesplnění váhového limitu před turnajem UFC 274 zůstala lehká váha bez šampiona.

„Měl by Oliveira vůbec bojovat o titul?“ položil si zásadní otázku manažer Ali Abdelaziz. „Podle mého názoru si to více zaslouží Beneil Dariush s Islamem Makhachevem,“ rýpnul si.

Abdelaziz tak nepochybně doufá, že tímto naléháním Brazilcův názor změní. Kdyby ovšem ne, navrhne UFC, aby si OIiveira šel za money fightem proti Conoru McGregorovi, jak stejně plánuje, zatímco o pás by bojovali jeho svěřenci.

Další články