Sleduj nás

Pokud chlap mlátí ženskou, je to jeho věc, hovoří Diego Kotlár

Pokud chlap mlátí ženskou, je to jeho věc, hovoří Diego KotlárFoto: Clash of the Stars

Selský rozum nám říká, že by muž proti ženě nikdy neměl použít hrubou sílu. Jan „Diego“ Kotlár je, zdá se, zcela opačného názoru.

Za námi je další den a pochopitelně i další moudro našeho 200kilového „zápasníka“, který se už několik měsíců chlubí tím, jak dobře se mu žije na státní podpoře, ze které živí jak sebe, tak i svou manželku a čtyři malé děti.

Vzhledem k tomu, že má Honza dost času na sledování sociálního dění, neunikl mu ani další díl talkshaw RedFace 2 Face, kterou moderuje známý „Psychopat“ Aleš Bejr. Jeho dalšími dvěma hosty byli Martin „Tong Po“ Freedom a Venca Kršek, kteří spolu 6. dubna v UNYP Areně budou mít zápas.


Venca je znám svým kontroverzním vystupováním a také několika uniklými videi, kde se hádá se svojí přítelkyní (či ženou) a na kterou do jisté míry používá i fyzické násilí. Když byl Kršek během vysílání tázán, zdali mlátí ženy, odvětil „No a co“, načež udeřil promotéra Aleše Bejra do ramene.

Za tuto ránu si vysloužil facku, která obletěla svět a rozdělila tábory lidí na několik částí. Jedni s reakcí Aleše Bejra souhlasí, druzí tvrdí, že to bylo nahrané a nestarají se o to, a třetí, jako je například náš Diego, jsou vzteky bez sebe, že k něčemu takovému vůbec došlo.


Co chlap dělá doma, to je jeho věc!

„Tohle se mi absolutně nelíbí, když nějaký promotér dá bojovníkovi facku. Kde jsi na to přišel, Aleši? Ty vole, ty víš, že tě mám rád, ale ber si sám sobě rovnýho chlapa. Uvědomte si, že ten kluk má taky svoji důstojnost. A co že mlátí ženský? Pi*o, to je jeho věc! Ale kvůli tomu ho přece neudeřím,“ vyjádřil se Diego ve videu, jež je v celém znění stále vystaveno na jeho sociálních sítích.

Samozřejmě, člověk by mohl namítat, co se Honzovi nezdá. Ještě nedávno totiž hrozil kritikům, že když ho přijedou navštívit do Šumperka, tak aby počítali s tím, že vezme do ruky sekeru a nebude se ji bát vrazit někomu do zad. „Až takový já jsem blázen. Věřte mi, já nejsem normální člověk,“ říkal jakožto člověk, který má odsezeno přes 10 let za údajné neúmyslné zabití.


Další články