Sleduj nás

Já nejsem normální člověk. Nemám problém vzít sekeru a vrazit vám ji do zad, říká Diego Kotlár

Já nejsem normální člověk. Nemám problém vzít sekeru a vrazit vám ji do zad, říká Diego KotlárFoto: Clash of the Stars

Již jednou odsouzený vrah Jan Kotlár pohrozil lidem, aby si s ním moc nezahrávali, jinak by mohli dopadnout hodně špatně.

Každý den nový příběh a ten současný je opět pořádně vyhrocený. Nepracující Jan „Diego“ Kotlár není mezi lidmi zrovna oblíbený, a tak se poměrně často setkává s negativními reakcemi.

Přijmout kritiku je ovšem věcí, kterou nedokáže každý z nás. A v případě dříve již jednou za zabití trestaného Kotlára to platí zrovna tak.


„Jestli se mnou má někdo problém, tak přijeďte! Já vezmu sekeru a první, co bude, zarážka na záda. Věřte mi! Já jsem takovej člověk, já už jsem si za to odseděl tolik let. Věřte mi, já jsem dilino, já nejsem normální člověk,“ oznámil Diego v přiloženém videu. 


Odveta s Bendou a touha po zabití

Jan Kotlár se momentálně léčí z nějakého blíže nespecifikovaného onkologického onemocnění. Do léta by ale byl rád fit, aby opět v organizaci Clash of the Stars mohl nastoupit ke svému dalšímu zápasu.

„Já mám tuhý kořínek, mě něco jen tak nerozhází. Jakmile to půjde, vrátím se zpátky, abych si došel pro Vémolu i odvetu s Bendou,“ oznámil Honza, který si směrem k druhému jmenovanému neodpustil ještě jednu svou tradiční vsuvku…

„Benda mě sice porazil, to se nedá nic dělat, protože je to sportovec a měl něco natrénováno, ale na ulici by se ke mně neměl otáčet zády,“ nabídl svou predikci, jak by dopadl jejich střet venku, tedy v Diegovi přirozeném válečném prostředí.


Opět se nabízí otázka, kde je ta pomyslná hranice. Kromě toho, že si Diego pochvaluje sociální dávky, se nebojí ani mluvit o svých sklonech k agresivitě, které mu už jednou zajistily basu. Teď je však rád, že svou zlobu může ventilovat v Clashi.

„Jsem rád, že tu jsou takové organizace, co vám dovolují v kleci někoho legálně zabít. Na to se podepisují smlouvy, že se v boji klidně může stát nějaké neštěstí, ale vy za to nebudete moct. Soupeř do toho s tím rizikem vstupuje,“ prohlásil Diego.

Zdroj: Autorský text


Další články