Sleduj nás

Nevídané! Abdelaziz silně urazil McGregora a poslal tu ku*vu do starého železa. Zlá krev stále bublá

Nevídané! Abdelaziz silně urazil McGregora a poslal tu ku*vu do starého železa. Zlá krev stále bublá

Problémový manažer Ali Abdelaziz, který zastupuje například šampiony Khabiba Nurmagomedova, Henryho Cejuda nebo Kamaru Usmana, opět rozpoutal spoustu vášní, když se opřel do „staré a vysloužilé kurvy“ Conora McGregora.

Khabib se měl původně na UFC 249 utkat s Fergusonem, jenže nakonec zůstal uvězněný v Rusku, a tak musel ze zápasu odstoupit. McGregorovi to netrvalo dlouho a vzal si šampiona lehké váhy na paškál. Nazval ho zbabělcem a kuřetem. Abdelaziz proto za svého svěřence vrátil úder a ten byl mnohem razantnější než původní urážka.

„Je to šílené, protože Conor celou dobu všechny přemlouvá, aby v této době zůstali doma a nechodili nikam ven,“ pustil se do vyprávění egyptský manažer, jenž poukazoval na to, že si McGregor nevidí do pusy. „Když všechny přesvědčujete, aby zůstali doma, a Rusko pak z hlediska bezpečnosti zavře hranice, že ani Khabib nemůže odcestovat, tak proč ho nazýváš srabem?“ žádal vysvětlení.


abelaziz_mcgregor_khabib

Abdelazizovi se nelíbilo, že si vyskakoval někdo naprosto „bezvýznamný“, kdo už ani není žádným top bojovníkem. „Poslouchejte,“ říkal Ali, „Conor není žádná jednička, ani dvojka, ani trojka. To jsou Khabib, Tony a Justin. Conor dokonce není ani čtyřka, vůbec do této konverzace už nepatří. Je to jenom závistivá kurva, která ví, že její čas vypršel, je po ní!“ přikládal pod kotlem.


Notorious celou dobu hlásil, že bude dělat náhradníka duelu Khabib vs. Ferguson. Na tomto plánu se dokonce domluvil i s šéfem UFC. Když se ovšem později opravdu naskytla příležitost, aby mohl bojovat o titul, tak ji nechal být. Podle trenéra Johna Kavanagha je to kvůli tomu, že Conor zůstal zavřený v Irsku a momentálně mu chybí zápasnická forma, neboť neměl kde trénovat.

Ali Abdelaziz v tom ovšem viděl něco více. „Proč Conor mluvil tak nahlas, když nakonec sám nenasedl do letadla, aby letěl s Fergusonem bojovat? Je to kvůli tomu, že sám ví, že by Tonyho neporazil. Strašně moc by dostal na prdel… Vlastně kdokoliv ze špičky žebříčku by Conora nehorázně zničil. Justin, Tony i Khabib,“ uzavřel egyptský manažer.

Lidi jsou na Khabiba naštvaní, ale on neudělal nic špatně, říká šéf UFCDalší články