Sleduj nás

Moji soupeři? Zatím žádný z nich nebyl lepší, než jsem já, překvapil Kevin Lee

Moji soupeři? Zatím žádný z nich nebyl lepší, než jsem já, překvapil Kevin Lee

Na kontě má čtyři porážky z posledních šesti zápasů, ale přesto věří, že ještě s žádným soupeřem ve skutečnosti neprohrál.

Kevin „The Motown Phenom“ Lee (18-6) měl velký sen. Chtěl se stát šampionem lehké váhy, nicméně když se k tomuto cíli začínal blížit, tak narazil.

Nejprve prohrál s Tonym Fergusonem a poté ho při cestě za znovuzrozením srazili i Al Iaquinta či Rafael Dos Anjos. Poslední skalp mu letos v březnu navíc přichystal Charles Oliveira.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kevin Lee hodnotí své zápasy v UFC

Když už se zdálo, že Lee získal pokoru, tak se objevil v interview na YouTube kanálu „The Schmo“, kde prohlásil, že se vesměs celou dobu jenom zahříval.


„Ještě nikdy jsem nebojoval s někým, kdo by byl lepší, než jsem já. Někým, kdo by mě vážně porazil. Jediný, kdo mě porazil, jsem byl já sám,“ naznačoval, že vždy prohrál kvůli vlastní chybě.

„Během příštích měsíců se pokusím zaměřit na to, abych ty chyby eliminoval. Musím se přestat sám porážet. Jakmile se to naučím, tak se stanu šampionem,“ prohlásil Lee.

Kdy k tomu však dojde, to je zatím jen otázkou. Kevin momentálně podstupuje operaci druhého kolene, což ho na pár měsíců vyřadí ze hry. Je více než pravděpodobné, že letos ho v kleci už neuvidíme.Další články