Sleduj nás

Moc rád mlátím lidi, co mají plnou hubu keců, vypíchl Gaethje a ukazoval prstem na Conora

Moc rád mlátím lidi, co mají plnou hubu keců, vypíchl Gaethje a ukazoval prstem na Conora

Ne vždy jdou věci zrovna tak, jak bychom chtěli, což je i příklad nyní absentující irské hvězdy, která chvíli po prohře s Khabibem Nurmagomedovem vyzařovala sebevědomí týkající se dalšího velmi očekávaného comebacku. Ten však nepřišel a možná ani nikdy nepřijde, a to (bohužel) jenom štve ostatní zápasníky v divizi lehké váhy, kteří by rádi zaujali jeho místo.

Jedním z takových odvážlivců je i Justin Gaethje. Velmi houževnatý a agresivní knokautér, jehož ambice se nedrží vůbec při zemi. Přibližně měsíc a půl dozadu se domlouval jeho zápas s Conorem McGregorem. Jednání však nedošla do úspěšného konce. Důvodem bylo odmítnutí z druhé strany, která „ukončila“ MMA kariéru.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jak postupně plynul čas, Dana White se stále držel svého tvrzení, že se irská legenda jednoho dne vrátí, jenže to se doposud nestalo.

„Když se podívám zpátky, Conor bojoval naposledy začátkem října minulého roku. I když prohrál, tak si od té doby drží pěknou třetí příčku v žebříčku. A já se ptám - proč? Proč ho musíme trpět, když odmítá zápasy? Vymažte ho! Divize je velmi nabitá, nemá cenu ho tam držet,“ vyslal jasný vzkaz rozhořčený Gaethje, který v posledním zápase dokázal vypnout Edsona Barbozu.


„Nevím, co více bych k tomu měl říct,“ pravil třicetiletý rodák z Arizony. „Conor měl nabídku se mnou bojovat - ta nabídka stále platí. Jestli tedy můžeš, přijmi ji, jestli ne, tak ahoj, nevracej se!“

Co bude dál, to je opravdu těžké předpovědět. Zápasníci jako Gaethje (a případně i McGregor) si budou muset na potenciální titulovou bitvu počkat až do roku 2020. Khabib se při svém návratu utká s Poirierem, následně bude právoplatný šampion bojovat v prosinci s vítězem duelu Ferguson - Cerrone.

„Tyhle věci jdou zcela mimo mou kontrolu,“ reagoval Gaethje na tuto „zamotanou“ situaci. „Snažím se starat jenom o věci, které mohu ovlivnit. Zápas s Conorem bych dokázal ovlivnit, kdyby na něj došlo. Moc rád mlátím lidi, kteří mají plnou hubu keců a jen kydají sračky na druhé. Teprve pak si ten duel užívám,“ vypíchl bojovník, jenž má na svém kontě 20 výher a jen dvě porážky.Další články