Sleduj nás

Masvidal: Zápas s McGregorem nedopadl, UFC nechtělo být spoluviníky vraždy

Masvidal: Zápas s McGregorem nedopadl, UFC nechtělo být spoluviníky vraždy

Jorge „Gamebred“ Masvidal si před pár týdny snažil domluvit zápas s Conorem McGregorem, avšak jeho snahy byly rychle zmařeny samotným Danou Whitem. Ten totiž prozradil, že nad podobným scénářem ani neuvažuje, protože je mezi oběma velký fyzický rozdíl.

„Zapomeňte na to, Jorge je na Conora příliš velký,“ pravil šéf UFC, který se pokoušel veřejnosti vysvětlit, že slavný irský Notorious nepatří do velterové váhy (77 kg), kde Masvidal normálně působí. Zároveň se snažil všechny ubezpečit, že se McGregor nejpozději začátkem nového roku vrátí do klece, a to proti „adekvátnímu“ soupeři z jeho hmotnostní kategorie, což je pro tuto chvíli váha lehká (do 70 kg).


Daná odpověď ovšem amerického bijce nikterak neuspokojila, a tak si neodpustil rýpnutí. „Prezident UFC tenhle souboj nepovažuje za dobrý, protože nechce nést spoluvinu na vraždě,“ pravil během rozhovoru na stanici ESPN Masvidal. „Jsem tu jen od toho, abych mlátil lidi, ne abych šel do vězení za vraždu. Oproti Conorovi jsem příliš velký chlap, sám Dana White to řekl, takže nic nebude,“ popichoval.

Ač se to zprvu nezdá, Jorge to udělal chytře. McGregora už jednou naštvalo, když se ho Dana White zastal, že nepatří do velteru. Málem kvůli tomu vystoupil z „důchodu“, jen aby dokázal opak.


Jorge Masvidal zrovna přijal nabídku zápasu s Nateem Diazem. Společně se utkají na UFC 244 (2. listopadu) v New Yorku a vítěz bude mít opět o něco jasnější rozhled. Pokud by se Gamebredovi podařilo uspět, Conor by zápas s ním mohl zvážit. V opačném případě není ani plně vyloučena trilogie s Diazem.


Další články