Sleduj nás

Masvidal má drsný vzkaz pro všechny zájemce o jeho BMF pás

Masvidal má drsný vzkaz pro všechny zájemce o jeho BMF pás
Nejen v UFC se nachází mnoho borců, kteří si dělají zálusk na Masvidalův BMF opasek. Pro všechny má ovšem floridský rváč hořký vzkaz.

Začalo to Natem Diazem a pokračovalo to Nickem Diazem, Conorem McGregorem, BJ Pennem, Kamaru Usmanem a v neposlední řadě Michaelem Chandlerem. Všichni tito jmenovaní borci věří, že mají větší nárok držet titul BMF (Baddest Motherfu*ker), ale všichni mají smůlu.

Jak se floridský rváč nechal slyšet, tento pás je jen jeho a nikdy ho do hry neplánuje dát. A aby si zachoval hlavu, tak tvrdí, že nikdo na něj ani nemá větší právo jak on sám.


„Abyste věděli, nikdo z vás sráčů není na mé úrovni. Hrajete si na drsňáky, ale ve skutečnosti jste ženy. Pravé BMF se nikdy nevzdává, neustupuje a rozhodně si nevymýšlí, jako to dělají všichni z vás,“ vzkazoval Masvidal světu.

masvidal titul ufc zadost Jorge Masvidal a Dana White


„Ano, bojovník může prohrát, ale nikdy se nesmí vzdát. To vy nesplňujete. Smiřte se s tím, že tenhle titul je můj a tak to i navždy zůstane,“ oznámil.

Jorgeho Masvidala tedy v boji ještě uvidíme, ale pás BMF zůstane hezky doma v jeho vitríně, kde bude vystavený i po konci jeho aktivní kariéry.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články