Sleduj nás

Makhmud Muradov prozradil, co je podmínkou k získání nového kontraktu v UFC

Makhmud Muradov prozradil, co je podmínkou k získání nového kontraktu v UFC
Po potížích s vízem se Makhmud Muradov opět může soustředit na své bojové povinnosti a cíle. Tím hlavním je si v UFC vysloužit novou smlouvu.

Uzbecký bijec na nejvyšší MMA úrovni podstoupil doposud čtyři zápasy, přičemž první tři vyhrál a ten čtvrtý prohrál. Jeho současný kontrakt údajně čítá další tři zápasy a má-li si vysloužit nový, potřebuje vyhrát aspoň dva.

gerald meerschaert mach muradov Muradov v zápase UFC

Dostane Muradov novou smlouvu?


„Aktuálně mám s UFC platnou smlouvu na tři zápasy. Když ale vyhraju dva, tak mi dají nový kontrakt,“ potvrdil Muradov serveru sport.cz.


Horší pro uzbeckého bojovníka ovšem byla ta dlouhá pauza. Poslední souboj totiž podstoupil loni v srpnu, kdy podlehl Geraldu Meerschaertovi.

„Poprvé v mé kariéře jsem rok nezápasil, takhle dlouhá přestávka nikdy nebyla. Když se UFC dozvědělo, že nemám na dnešní dobu víza, tak řekli, že se bojí, že je vůbec nedostanu,“ popisoval, proč byl zrušen jeho zářijový duel ve Francii.


„Raději mě poslali do Abú Dhabí (na UFC 280). A nakonec mi dali i jiného soupeře, to je mi ale už jedno. Neřeším to, hlavně, že mám zápas. Jdu vyhrát a hotovo,“ burcoval Mach, s nímž se v kleci uvidíme již příští víkend. Protivníkem mu bude Caio Borralho.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články