Sleduj nás

Luke Rockhold potvrdil další návrat z důchodu, v UFC se ale nepředstaví

Luke Rockhold potvrdil další návrat z důchodu, v UFC se ale nepředstavíFOTO: UFC

Bývalý šampion střední váhy UFC si opět navleče rukavice a pokusí se ze sebe vydat ještě něco více. V MMA Lize mistrů to už ale nebude...

I když jsou bojovníci v důchodu, mohou mít platnou smlouvu u nějaké organizace. To znamená, že kdyby se jednou vrátili, nemohou zamířit pod křídla jiné asociace. 

Stejný případ byl i u Lukeho Rockholda, který se chtěl na stará kolena ještě vrátit a něco ze sebe vydat. V UFC na něj čekala ale obří konkurence a on sám už neměl chuť se s ní měřit. Proto požádal Danu Whitea o propuštění a bylo mu vyhověno. 


„Osobně jsem požádal vedení o uvolnění. Měl jsem sice ještě platnou smlouvu, ale zároveň jsem měl nějaké sny, které jsem si chtěl naplnit,“ přiznával Rockhold v rozhovoru pro MMA Junkie. 

„Mluvil jsem s nimi narovinu. Otázal jsem se, zdali by mě propustili, abych si mohl zkusit něco nového. Můžu třeba boxovat. Pro UFC jsem toho udělal již hodně. Co jsem mohl, to jsem ze sebe vydal. Dana White se mnou soucítil a ten kontrakt mi zrušil. Teď jsem tedy volný a za to moc děkuji,“ vyjasnil Rockhold současnou situaci. 


Ještě nedávno americký veterán mluvil o tom, že by se rád vydal na nějako titulovou misi. Dnes svůj názor ovšem pozměnil a říká, že by z toho mohlo být pár boxerských zápasů. Jak to nakonec doopravdy bude, to se dozvíme poměrně brzy. 


Další články