Sleduj nás

Kincl Vémolu porazí! věří Terminátorův přemožitel Hermansson. Toto jsou důvody

Kincl Vémolu porazí! věří Terminátorův přemožitel Hermansson. Toto jsou důvody
Do titulové bitvy ve střední váze organizace OKTAGON zbývá zhruba pět týdnů a oba aktéři jedou v přípravě na plný plyn.

Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.
Karlos Vémola se zatím připravuje doma v Čechách, kde mu tréninky zpestřují parťáci z londýnského Shootfighters a nyní také Makhmud Muradov. Patrik Kincl se vydal cestou zahraničního kempu a odletěl na prověřenou norskou půdu do Frontline Academy.

Tento způsob přípravy se Inspektorovi osvědčil již mnohokrát a na podmínky, které zde panují, nedá dopustit.


„Jezdím sem pravidelně, takže vím, do čeho jsem šel. Je tu parádní tempo, mimo sparingy se snažím nasávat i technické věci," popsal Kincl.

Na tréninku mu dělá společnost například osmička žebříčku střední váhy UFC Jack Hermansson. Joker se nachází v poslední fázi přípravy na svůj zápas, který proběhne 3. prosince.


Je tedy jasné, že v gymu se maká na sto procent a na nějaké legrácky není čas. Pro Patrika je spolupráce se sympatickým Švédem o to cennější, že je jedním ze dvou bojovníků, kteří dokázali porazit Karlose po jeho odchodu z UFC.

Právě neúspěch v roce 2015 zmařil Terminátorovi šance na rychlý návrat mezi světovou elitu a jeho soupeře naopak k UFC hodně popostrčil.

https://twitter.com/i/status/923344385265123329

Vémola může s Kinclem prohrát


„Na náš fight si pamatuji. Jako většinu lidí jsem ho dostal na zem a ze zad se mi ho povedlo ukončit. Bylo to skvělé vítězství a pro kariéru velice dobrá zkušenost. Vémola je jednostranný zápasník. V každém boji dělá totéž, naopak Kincl má mnohem více věcí, jak může zápas ukončit. Může to být na zemi i v postoji,“ zavzpomínal Hermansson pro sport.cz a zároveň se pustil do drobného ohodnocení obou rivalů.


Švédský matador měl po skvělých výkonech v roce 2018 a 2019 blízko k titulové šanci. Bohužel, podlehl Jaredu Cannonierovi a od této porážky se mu nedaří delší vítězná šňůra, která by jej vynesla opět na vrchol divize.

I tak už zvládl v UFC absolvovat patnáct zápasů, kdy porazil taková jména, jako jsou Souza nebo Gastelum.

„Patrik proti Karlosovi bude výborný zápas a myslím si, že přijde Patrikův čas, a věřím, že se mu povede zvítězit. Očekávám tvrdý a vyčerpávající boj," poskytl zajímavou predikci Hermansson. O tom, kdo měl nakonec pravdu, a jak dopadne očekávaná odveta, se dozvíme již koncem prosince.


Další články